MojAndroid

Poznáte to: “Čo sa stane vo Vegas, ostane vo Vegas”. V prípade Íra Josepha P. Griffina sa to takmer podarilo – i keď to tak vôbec neplánoval. Svoj výlet do mesta zábavy a hazardu si totiž skúšal nakrútiť GoPro kamerou od svojho syna. Ten však otcovi nedal inštrukcie ako na vec – a tak vzniklo video, ktoré má po 4 dňoch už vyše 4,3 miliónov pozretí. Pán Griffin totiž celý čas držal GoPro kameru na spôsob selfie videa. Vzniklo tak neskutočne úsmevné video, kde sa nám muž snaží opísať čo vidí, pritom máme neustály výborný výhľad na jeho nosné dierky či výhľad na manželku v pozadí hotelovej izby a podobne. Komentáre k rannému výhľadu z okna či prechádzke po meste teda nadobúdajú ešte žartovnejší tón :)

Screen_Shot_2015-1_3501777b

Video zverejnil Griffinov syn a stalo sa momentálne hitom internetu. Mimochodom, ak vás budú niekedy rodičia prosiť o zapožičanie techniky na svoju dovolenku – skúste s nimi stráviť aspoň 5 minút času a vysvetlite im, ako to funguje :)

Zdroj: telegraph.co.uk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+