MojAndroid

Opäť vám prinášame zopár informácií zo zákulisia našej redakcie. Tento raz vám priblížime, ako sa snažíme vysporiadať s neustálym nárastom počtu čitateľov, ktorý sme spomenuli v tohto týždňovom článku. Z nárastu záujmu zo strany čitateľov a všetkých Android fanúšikov sa samozrejme veľmi tešíme, no prináša so sebou aj určité technické výzvy, s ktorými sme sa už začali vysporiadavať.

V noci z 3. na 4. decembra sme stránku presunuli na osobitný virtuálny server (tzv. VPS-ko), ktorý by nám mal poskytnúť dostatok výkonu, aby sme mohli ďalej rásť bez toho, aby ste to vôbec zbadali. Ako to však býva, nie vždy ide všetko tak hladko ako by malo. Určite ste za posledných pár dní zaznamenali niekoľko výpadkov. Tieto boli dôsledkom dolaďovania nastavení web servera, databáz, cachovacích riešení a ďalších programov, vďaka ktorým web stránky fungujú.

Za spomenuté výpadky sa vám ospravedlňujeme, a prosíme vás touto cestou o strpenie aj v najbližších dňoch. Zmeny robíme najmä v noci, ale pri počítačoch človek nikdy neviete… Ak teda náhodou stránka nejde, skúste nás navštíviť neskôr. Keď to doladíme a bude všetko už v poriadku, budeme vás určite informovať.

13.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+