MojAndroid

Od posledného GTUG Hackathonu už uplynul nejaký mesiac. Nastal preto čas, 12.apríla 2012 o 17,00, opätovne sa stretnúť na akademickej pôde a podiskutovať o trendoch a problematike vo svete Google technológií.

Srdečne Vás pozývame na toto stretnutie, ktorého predmetom bude aj (ale nielen):

  • PhoneGap, alebo ako vyvíjať multiplatformové aplikácie v podaní Mariána Halasa
  • Android, AppEngine a “intímnosti” zo života programátora v podaní Riša Mihaloviča
  • Responsive web design a HTML5 v podaní Peta Slobodu

Stretneme sa ako obvykle na FIIT STU na fakulte v DE-150. Od 17:00 sa podáva pivko, dobrá nálada a vedomosti účastníkov. Tešíme sa na Vašu účasť a príjemnú diskusiu.

GTUG tím

P.S. Pripravili sme spreadsheet, v ktorom zbierame Vaše nápady na ďalšie prezentácie a prezentátorov, preto neváhajte a píšte :)

 

Prednáška: “Pracovať v Google? Prečo nie?!”

KEDY A KDE?

  • 17. apríl 2012 o 19:00, BC 300, FEI STU, Ilkovičova 3, Mlynská dolina, Bratislava

Už 17. apríla o 19:00 príde Ján Rosa, Slovák pracujúci pre Google, porozprávať o tom, ako funguje výberový proces v Google, ako sa tam dá dostať na pohovor a čo Vás na pohovore čaká. A prečo je vlastne ten Google taký super?

Ján Rosa študoval na FEI STU automatizáciu. Po skončení školy dal výpoveď v Accenture, kde pracoval popri škole ako admin, a vybral sa do Írska. V Dubline pracoval ako recruiter pre personálnu agentúru a po 4 rokoch dostal ponuku pracovať pre Google. Dodnes vyhľadáva najväčšie európske IT talenty pre európske pobočky Google. Je považovaný za geeka medzi recruitermi, rozumie IT vtipom, hrá a píše vlastné RPG hry, zbiera sci-fi a fantasy knihy, komixy a je mladý ambiciózny a dokázal sa prejaviť.

Máš na to aj ty? Poď načerpať inšpiráciu! Príď na prednášku How-Know 17.4. o 19:00 do BC300 na FEI STU a nechaj si poradiť: “Ako na to?”. Tešíme sa!

11.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+