MojAndroid

Samsung pre svoj tablet Samsung Galaxy Tab (vyhlásený ako Android tablet roka 2010) pripravil aj originál príslušenstvo, ktoré jeho funkcionalitu štýlovo a prakticky dopľňa.

Mali sme možnosť priamo si toto príslušenstvo vyskúšať. Najviac ma zaujala externá hardvérová QWERTY klávesnica, ktorá premení tablet v monitor, jednoducho a rýchlo ovládateľný cez klávesnicu a jej klávesové skratky. Poteší aj originál držiak do auta, avšak pri 7-palcovom displeji si musíte zvážiť umiestnenie tohoto zariadenia ako navigačné médium, tak aby vám neprekážal tablet vo výhľade. Dock ponúka možnosť pripojiť aj externý monitor či TV cez HDMI a repráky či slúchatká cez 3,5 mm jack. Ochranné púzdra sú v štýlových dvoch hnedých farbách, nechýba ani elegantné čierne púzdro a jedno priesvitné puzdro, ktoré zabraňuje zariadeniu skĺzavaniu pri opretí tabletu aj na hladkej rovnej ploche.

Pre vlastníkov Galaxy Tabu mám dobrú správu, príslušenstvo je k dispozícii už aj v našich e-shopoch a tak sa môžete s ním potešiť napríklad už pod vianočným stromčekom.

Klávesnica pre Galaxy Tab (Cena: 71 €)

Držiak do auta pre Galaxy Tab (Cena: 48 €)

Desktop Dock (Cena: 35,50 €)

Kožené púzdra a ochranné kryty (Cena: 30 – 35 €)

Príslušenstvo zapožičala spoločnosť Samsung.

24.12.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+