MojAndroid

Orange dnes predstavil vernostný program Orange výhody pre všetkých svojich zákazníkov, v ktorom sprístupňuje zaujímavé zľavy na tovar alebo ubytovanie, či iné akcie. Celú vernostnú ponuku Orangeu nájdete pritom na webe na adrese www.orangevyhody.sk alebo v aplikácii dostupnej pre Android aj iOS.

Aplikácia v prehľadnom používateľskom prostredí sústreďuje celu ponuku Orangeu a jeho partnerov. Nájdete tu zľavy na aktuálne zážitky, nákupy a nechýba ani samostatná sekcia pre partnerov, vernostné karty, či letáky. Po registrácii s telefónnym číslom od Orangeu sa môžete dostať aj do špeciálnej sekcie “Len pre mňa”, v ktorej operátor vyberie zľavy určené len pre užšiu skupinu zákazníkov.

Zákazníci si teda môžu všetky svoje vernostné karty naskenovať a uložiť priamo do aplikácie. Okrem toho môžu v aplikácii získať aj úplne nové vernostné karty od vybraných partnerov. Všetci zákazníci Orangeu nájdu v aplikácii aj novú elektronickú vernostnú Orange kartu, ktorú tak môžu začať využívať okamžite. Orange karta je vďaka Orange výhodám dostupná aj všetkým zákazníkom s predplatenou kartou.

V aplikácii Orange výhody môžete vyhľadávať a použiť sa dá aj filter, pomocou ktorého vyselektujete len tie ponuky, ktoré vás naozaj zaujímajú. Zobraziť môžete napríklad len akcie týkajúce sa Cestovania, Filmu, alebo napríklad Športu. Zľavy, ktoré vás zaujmú a budete ich chcieť využiť, môžete objednať priamo z aplikácie, prípadne zistiť ďalšie informácie o otváracích hodinách alebo kontaktoch.

Výhodou zliav na nákupy a zážitky v programe Orange výhody je fakt, že na rozdiel od bežných zľavových portálov, zákazníci Orangeu nemusia za výhodu, ktorú si vyberú, zaplatiť vopred. Stačí si ju bezplatne rezervovať. Už dnes môžu zákazníci využiť zľavy na nákupy alebo zážitky u viac ako 100 partnerov. Ako jediný lojalitný program ponúknu Orange výhody na jednom mieste aj personalizované akcie a zľavy na telekomunikačné služby, ktoré bude Orange pripravovať na základe odhadovaných komunikačných potrieb každého zákazníka individuálne.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

9.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+