MojAndroid

Operátor Orange predstavil svoju rozšírenú predvianočnú ponuku. Zákazníci si prídu na svoje najmä vtedy, keď kúpia služby pre seba a pre svojich blízkych. Okrem výhod v podobe šťavnatých dotácií na zariadenia Orange prináša aj vylepšené dátové balíčky. Najviac pozornosti sa ale venovalo práve rozšíreniu portfólia rôznych zariadení, kde okrem smartfónov nájdeme aj tablety, notebooky, herné konzoly, Smart TV či inteligentné hodinky a náramky.

Vybavte seba a svojich najbližších

„Práve technologické vychytávky patria do kategórie darčekov, ktoré sú pod vianočným stromčekom veľmi žiadané. Preto sme veľmi radi, že ich môžeme našim zákazníkom ponúknuť, pričom vďaka našim službám ich môžu získať so zľavou až 540 eur,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka Orangeu. Rozšírením portfólia zariadení zákazníci dokážu naplno využiť výhody jedinečnej dotácie, ktorá môže v rámci balíka Love presiahnuť 500 eur a navyše pokryť komunikačné potreby celej rodiny.

Balíky Love s vopred nakombinovanými mobilnými a fixnými službami sú na Slovensku jedinečnou ponukou. Navyše, každý zákazník s balíkom Love má možnosť dokúpiť si aj ďalšie služby pre svojich blízkych. Ďalších, až troch členov rodiny, môže jednoducho vybaviť výhodnými hlasovými paušálmi, pričom si všetci môžu uplatniť bezkonkurenčnú dotáciu na zariadenia. Hodnota dotácie je až v štvornásobnej výške mesačného poplatku za služby, na ktoré sa s balíkom Love a dodatočnými hlasovými paušálmi zákazník na 24 mesiacov zaviaže.

Vylepšená ponuka zariadení

Zaujímavá je aj nová ponuka extra zariadení, ktoré sú priam ideálne ako vianočný darček pre vašich najbližších.

Uplatnenie plnej výšky zľavy v rámci balíka Love

Ak chce rodina využiť maximálnu dotáciu pri vybranom balíku Love, jej uplatnenie môže vyzerať nasledovne. Zakladateľ skupiny, napríklad otec rodiny, si aktivuje balík služieb Love Optimal Fiber + TV za 50 eur mesačne. K tomu automaticky dostane dotáciu vo výške 200 eur, ktorú môže, pre príklad, použiť ako zľavu na televízor. Zároveň aktivuje ďalším trom členom rodiny hlasový paušál Go Europe 32 €, ktorý by k balíkom Love bežne dokúpil za mesačný poplatok 25 eur. Teraz je však tento paušál v zľave so zníženým mesačným poplatkom 20 eur. Dobrou správou ale je, že výška dotácie na zariadenia je odvodená z plnej sumy paušálu, a teda každý z troch ďalších členov rodiny získa dotáciu 100 EUR.

Každý člen rodiny si tak môže uplatniť zľavu 100 eur na jedno zariadenie podľa vlastného výberu. Týmto spôsobom celá rodina dostane zľavu na nimi vybrané zariadenia spolu v hodnote až 500 eur. Každý člen skupiny si môže sám vybrať, na ktoré zariadenie z aktuálnej ponuky svoju časť dotácie využije, pričom zľavu si uplatňuje individuálne.

Zľavy na zariadenia aj s hlasovými a dátovými paušálmi

Zľavu na akékoľvek z pestrej ponuky zariadení si môžu zákazníci uplatniť aj pri aktivácii hlasových paušálov Go Europe alebo dátových paušálov Go Data. Výška zľavy sa odvíja od mesačného poplatku a násobí sa príslušným koeficientom, ktorý sa k danej službe viaže.

Napríklad, ak zákazník využíva paušál Go Europe 40 €, mesačný poplatok sa násobí koeficientom 6 a zákazník získava zľavu na zariadenie až 240 eur. Pri paušále Go Data 30 € sa mesačný paušál násobí koeficientom 5, čo v tomto prípade znamená pre zákazníka zľavu až 150 eur. Zvyšnú sumu na vybrané zariadenie môže zákazník doplatiť naraz alebo na splátky bez navýšenia s akontáciou 1 euro.

Extra dáta v dátových paušáloch a nové balíky k Prima karte

Zákazníci Orange, ktorí každý mesiac spotrebujú veľké objemy dát, majú teraz k dispozícii paušály Go Data 15 €, Go Data 20 € a Go Data 30 € so zaujímavými podmienkami. Nielenže majú takto k dispozícii až 15 GB predplatených dát, za iba 2 eurá navyše si môžu aktivovať ďalší 1 GB. Okrem toho, neprenesené dáta z jedného mesiaca sa im prenesú do ďalšieho mesiaca. Poteší aj možnosť podeliť sa o dáta s ďalším blízkym na jednej extra SIM karte.

Tieto paušály sú k dispozícii aj bez viazanosti, so pri 24-mesačnej viazanosti prichádzajú ďalšie výhody v podobe hlasových a dátových benefitov.

Nové Prima dátové balíky

Ani zákazníci, ktorí preferujú slobodu a uprednostňujú komunikáciu prostredníctvom predplatených kariet, nebudú o nič ukrátení, keďže aj im chce Orange prinášať rovnaké výhody ako zákazníkom s paušálom. Práve pre nich sú pripravené dva nové dátové balíky, aby si mohli užívať internet bez obáv z vysokých poplatkov alebo prečerpania kreditu. Vďaka nim sa už zákazníkom nikdy nestane, že si kvôli internetu v mobile prečerpajú svoj predplatený kredit. Šikovná Prima totiž nečerpá dáta, pokým si zákazník neaktivuje jeden z dátových balíkov.

Na výber majú zákazníci z dvoch balíkov s predplateným objemom dát: 1 GB za cenu 6 eur alebo 200 MB za 2 eurá s platnosťou 30 dní od aktivácie. Dáta si zákazníci môžu navýšiť kedykoľvek počas čerpania balíka, a to aj viacnásobne, a kombinovať ich podľa potreby, pričom každým zakúpením balíka sa predlžuje jeho platnosť o ďalších  30 dní.

Odporučiť Orange sa oplatí: dátový bonus až do výšky 40 GB pre verných aj nových zákazníkov

Každý zákazník, ktorý sa o svoju dobrú skúsenosť s Orangeom podelí so svojim blízkym a ten sa na jeho odporučenie rozhodne využiť ponuku Orangeu, bude odmenený. Odmenený však bude nielen on, ale aj nový zákazník, ktorý si do Orangeu prenesie svoje číslo. Pri prechode nového zákazníka do Orangeu získavajú obaja odmenu až do výšky 40 GB alebo 150 eur. Od výšky mesačných poplatkov nováčika sa odvíjajú aj benefity pre oboch zákazníkov.

V prípade, že sa nový zákazník rozhodne využívať paušál s mesačným poplatkom od 10 eur do 19,99 eur mesačne, obaja automaticky získavajú bonus v hodnote 10 GB alebo 50 eur. Mesačné poplatky vo výške 20 eur až 29,99 eur zabezpečia obom zákazníkom 20 GB dát alebo bonus 100 eur.

Ak si nový zákazník v Orangei vyberie a využíva paušál s mesačným poplatkom nad 30 eur, obaja zákazníci budú odmenení bonusom 40 GB dát alebo až 150 eur. Aby existujúci zákazník mohol zľavu využiť, musí mať paušál v hodnote aspoň 10 eur. Či už dátový alebo finančný bonus sa rozráta obom zákazníkom počas 20 mesiacov.

Zdroj: Tlačová správa

27.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+