MojAndroid

Spoločnosť Svet zdravia otvorila v Michalovciach novú nemocnicu s vyše 170 izbami. Hovoria jej “nemocnica novej generácie”, keďže disponuje moderným technologickým vybavením. Orange ako jej technologický partner tak pacientom poskytne komfort vďaka pripojeniu na internet či modernej televízii a svojimi službami zabezpečí pripojenie nemocnice v režime vysokej dostupnosti.

Vysoký štandard komunikačných služieb

Nebude tak chýbať optické dátové pripojenie, pripojenie do internetu či telefónna ústredňa fungujúce v režime takmer nulového rizika výpadku dátových či hlasových služieb. Nemocnica dá pacientom vysoký štandard aj na úrovni komunikačných služieb – v izbách a v iných priestoroch nemocnice. Pacienti budú mať na izbách špecializované televízne služby, takže pacientovi sa napr. zobrazia personalizované správy priamo na obrazovke, bude tam zobrazený konkrétny plán liečby, termíny odberov, vyšetrení či zákrokov. Časom sa bude dať objednať aj viacero služieb priamo cez televíziu v izbách.

Spolupráca s ProCare už od roku 2013

Orange v oblasti poskytovania technologických riešení spolupracuje so spoločnosťami Svet Zdravia a ProCare už od roku 2013. Doteraz takto zabezpečil napríklad Wi-Fi pokrytie pre verejnosť vo viac ako desiatke nemocníc, poskytuje priestory svojho špičkového dátového centra Orange TechPark pre spoľahlivé a bezpečné uloženie dát či technológií nemocníc, zabezpečuje pre ne hlasovú komunikáciu a rozličné mobilné dátové služby pod neustálym monitoringom svojho dohľadového centra.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+