MojAndroid

Záujem o tablety je stále veľký a Orange, ich najväčší predajca na Slovensku, doteraz predal viac ako 140 000 tabletov s kombinovaným wi-fi a mobilným dátovým pripojením. „Nechceme zákazníkov limitovať technológiou pripojenia. Chceme im vďaka našej 3G a 4G sieti umožniť, aby mohli svoj tablet využívať naplno aj mimo svojho domova. Preto dlhodobo podporujeme tablety s kombinovaným wifi aj mobilným dátovým pripojením, ktoré zákazníci využijú nielen doma, ale aj na cestách,“ vysvetľuje obchodná riaditeľka Zuzana Nemečková.

S fixným DSL alebo optickým internetom od Orangeu získajú zákazníci teraz navyše aj tablet za výhodnú cenu. K pevnému Internetu na doma DSL alebo k FiberNetu môžu získať tablet Huawei Mediapad Youth2 len za 1 euro.

Ponuka pevného internetu od Orangeu s tabletom za 1 euro

Orange internet

Zdroj: tlačová správa Orange

 

 

 

17.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+