MojAndroid

Slovenský mobilný operátor Orange dnes informoval prostredníctvom tlačovej správy o spustení mobilnej verzie e-shopu. Výhody online nakupovania tak môžu zákazníci komfortne využívať aj vo svojich smartfónoch a tabletoch. K mobilnej stránke môžete pristupovať prostredníctvom Android aplikácie Orange GO alebo cez ľubovoľný webový prehliadač na adrese www.orange.sk/mobile/eshop, prípadne www.orangego.sk v sekcii Služby.

Orange ponuka tabletov

Orange informoval, že k vytvoreniu mobilnej verzie stránky ich motivoval najmä počet používateľov, ktorí navštevuje jeho internetový portál prostredníctvom tabletu alebo smartfónu. Ten predstavuje viac než 20 % a s vývojom mobilných zariadení bude mať toto číslo tendenciu aj naďalej rásť. Mobilná verzia ponúka vyšší komfort, optimalizáciu ovládania a jednoduchšiu orientáciu pri nákupe cez mobilné zariadenia. Zákazník nestráca ani výhody ponúkané bežnou verziou a rovnako získa jeden mesačný poplatok zadarmo, pričom má prístup k identickej ponuke akciových telefónov. Objednávku je možné uhradiť platobnou kartou priamo cez internet alebo v hotovosti pri preberaní od kuriéra, ktorý ju môže zákazníkovi doručiť na požadovanú adresu prípadne na vybraných predajniach Orange.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+