MojAndroid

Okrem ukončenia služby Orange Sport máme k dispozícii aj novinky týkajúce sa ostatných športových balíčkov. Sú to významné zmeny, ktoré sa dotknú všetkých platforiem – káblovky, satelitu, ale aj internetu. Orange o novinkách informoval na svojom webe.

Kanály Orange Sport oznamujú koniec

Konkrétne sa tak stane po 30. 6., čo je vlastne posledný deň ich fungovania. Po tomto dni už nebudú dostupné kanály Orange Sport 1 až 4. Ako náhradu za tieto kanály Orange odporúča ostatné športové kanály. To znamená, že predplatitelia budú môcť dopozerať aktuálny ročník futbalovej Ligy majstrov až do konca. Finálový zápas je naplánovaný na 29. mája.

Zmien sa dočkajú aj športové balíky

Balík Orange Šport dostanú všetci zákazníci bezplatne v termíne od júna do augusta. V júni si budete môcť vychutnať zápasy slovenských líg na kanále Orange Sport, kým nebude vypnutý koncom mesiaca. V júli po vypnutí, budú spomínané kanály nahradené stanicami Premier Sport, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2 HD, Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD.

Balík Super Šport zažije odstránenie spomínaných štyroch kanálov a miesto nich dostane kanál Premier Sport, kde si budete môcť užiť napríklad aj zápasy Premier League.

Kto má balík Všetky prémiové balíky, tak sa 1.7 dočká nových staníc Arena Sport 1, 2 a televíznych staníc Nova Sport 1, 2.

Predplatitelia internetovej Orange TV Šport dostanú po skončení spomínaných kanálov Premier Sport, Jednotka HD a Dvojka HD.

Utajované zmeny balíkov Super Šport + a Orange TV Biznis

To najzaujímavejšie pravdepodobne Orange chystá pre predplatiteľov balíkov Super Šport + a Orange TV Biznis. Zmeny konkretizovať nechceli, ale spomínajú, že sa časom dozvieme viac informácií prostredníctvom podcastu Polčas na telku alebo na ich internetových stránkach.

Na záver je ešte nutné dodať, že s ukončením štyroch športových kanálov od Orangeu nastane aj koniec SMS služby Orange TV Šport.

“Aj naďalej je našim cieľom poskytnúť našim televíznym zákazníkom špičkový obsah, vrátane prémiového športového obsahu a intenzívne na tom pracujeme. Podrobnejšie priblížime naše plány keď nastane správny čas.”

Náš tip
Porovnali sme základnú ponuku Orange TV a Magio TV

29.4.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+