MojAndroid

Orange vďaka bezplatnej aplikácii CHATR.tv umožní priaznivcom hokeja zdieľať počas zápasov svoje emócie a prežívať túto udalosť inak ako len sledovaním samotného zápasu v televízii. Fanúšikovia môžu interaktívne vstupovať svojim názorom do priameho prenosu, vyjadriť svoju podporu našim hokejistom či zostaviť si vlastnú preferovanú hokejovú zostavu. Spoločnosť Orange je navyše aj generálnym partnerom slovenskej hokejovej reprezentácie.

„Orange je presvedčený, že informácie, zážitok a emócie sú pre fanúšikov hokeja to najdôležitejšie. Našim cieľom je tieto benefity sprístupniť vďaka digitálnym technológiám našim zákazníkom. Takou je aj aplikácia CHATR.tv, ktorá fanúšikov vtiahne ešte viac do hokejovej eufórie a umožní im diskutovať s ostatnými užívateľmi o zápasoch, zapojiť sa do online hlasovania, zostaviť si preferovanú hokejovú zostavu a porovnať ju s trénerovým výberom či počas prestávok odohrať svoj vlastný zápas,“ predstavuje možnosti aplikácie Natália Kunická, Brand Activation manažér spoločnosti Orange Slovensko

Aplikácia CHATR.tv je víťazom kategórie Orange StartApp v rámci najväčšej súťaže podnikateľských nápadov na Slovensku Podnikateľský nápad roka 2014. „Sme veľmi radi, že rovnako, ako v hokeji, aj v oblasti startupov môžeme podporiť mladé talenty,“ dodala  k spolupráci Natália Kunická.

„Naša aplikácia prináša počas hokejových majstrovstiev fanúšikom úplne nový rozmer televíznej zábavy. Verím, že aj vďaka spolupráci so spoločnosťou Orange dokážeme jej potenciál rozvinúť do všetkých kútov Slovenska,“ doplnil Marek Môcik, CEO & Partner spoločnosti CREANET, ktorá aplikáciu vytvorila.

Všestranná bezplatná aplikácia je dostupná pre operačné systémy Android alebo iOS i ako webová aplikácia vhodná pre mobily, notebooky a PC. Do svojho zariadenia si ju môžete stiahnuť pomocou priložených odkazov. 

Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.7
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TS

1.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+