MojAndroid

Orange, podobne ako ostatní operátori, v polovici júna predstavil novú roamingovú ponuku, ktorá odzrkadľuje nové nariadenia v Európskej únii. Konečne sme sa tak dočkali mnohých výhod, ktoré boli avizované už niekoľko rokov. S novými pravidlami ale prišli veľké zmeny v ponuke, ktoré teraz Orange vysvetľuje prostredníctvom špeciálnej internetovej stránky orange.sk/cestujeme.

Na stránke nájdete zhrnutie nových pravidiel, no najviac poteší interaktívny sprievodca cenami pri volaní v zahraničí. Jednoducho si vyberiete, kam cestujete a aký máte program a ihneď sa dozviete, aké výhody môžete využívať, koľko zaplatíte za jednotlivé služby a ktoré služby z vášho balíka sú dostupné v rovnakej cene a v akej miere.

Okrem toho tu nájdete prehľad špeciálnych cestovateľských balíčkov, ktoré si môžete jednorazovo dokúpiť k vášmu štandardnému programu a pripraviť sa tak na letnú dovolenku. Nájdete tu ale aj množstvo ďalších informácií vrátane edukatívnych videí a najčastejšie kladených otázok. Ak vám teda niečo nie je jasné, určite navštívte stránku orange.sk/cestujeme a je veľmi pravdepodobné, že tu nájdete riešenie vášho problému.

Zdroj: Tlačová správa

28.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+