MojAndroid

Orange už niekoľko mesiacov pripravuje novú faktúru, jej spustenie je naplánované na začiatok septembra. Operátor testuje novú elektronickú faktúru spoločne so zákazníkmi, zamestnancami ale aj novinármi. Finálna podoba faktúry tak bude mať zapracované všetky pripomienky od širokého spektra používateľov.

Náš tip
Orange zverejnil rodinných rekordérov vo volaní a pisaní správ

E-faktúra ako služba zákazníkom

Nový formát elektronickej faktúry bude viac interaktívny, zákazník si bude môcť faktúru otvoriť v mobile, tablete alebo v počítači. Faktúra príde zákazníkovi na email vo forme obrázka, zákazník klikne na link a otvorí sa v prehliadači. V hornej časti sa zobrazí dlžná suma, fakturačné obdobie, variabilný symbol, termín splatnosti a odporúčaný dátum úhrady. Nebudú chýbať ani interaktívne grafy s prehľadnými informáciami o dlžnej sume. Orange doplnil aj nové možnosti úhrady faktúry cez online platby a mobilnú aplikáciu. Súčasťou bude aj lepšie prepojenie priamo na aplikáciu Orange Výhody.

Náš tip
Orange 4G sieťou pokrýva už viac ako 71% obyvateľov

Elektronické faktúry používa väčšina zákazníkov

Prvú elektronickú faktúru poslal Orange už pred desiatimi rokmi. Podľa interných štatistík operátora elektronickú faktúru používalo v roku 2015 viac ako 68% zákazníkov, tento rok by chceli pokoriť hranicu 72%. Celkovo Orange ušetrí na tomto spôsobe posielania faktúr 3,5 milióna Eur ročne a “ušetrí” tri tisíc stromov.

Nová elektronická faktúra je stále v štádiu vývoja a finálny vzhľad a funkcie budú predstavené začiatkom septembra. Nové informácie prinesieme čoskoro.

Náš tip
Orange hlási nárast zákazníkov v prvom polroku 2016

4.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+