MojAndroid

Spoločnosť Samsung včera predstavila dlho očakávané smartfóny Samsung Galaxy S10, S10+ a S10e. Operátor Orange už teraz spúšťa predobjednávky na všetky tri telefóny, pričom aj prostredníctvom nákupu u operátora môžete získať bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds celkom zadarmo. S paušálmi Go pritom môžete získať novinky už od 329 EUR.

Darček za 149 EUR celkom zadarmo

Predobjednávky na najnovšie vlajkové lode radu Galaxy S10 je možné využiť oddnes do 7. marca alebo do vypredania zásob. K tomu, aby si zákazníci mohli bonus uplatniť, je potrebné sa v tomto čase zaregistrovať na stránke www.samsung-bonus.eu/sk. Oficiálny predaj štýlových smartfónov sa začína 8. marca a v tento deň budú zároveň zákazníkom doručené všetky predobjednávky.

Samsung Galaxy S10  budú mať zákazníci Orangeu na výber v bielej a čiernej farbe za plnú cenu 899 eur a vyšší model bude v ponuke Orangeu v dvoch variantoch – Samsung Galaxy S10 Plus black za 999 eur a Samsung Galaxy S10 Plus 512 GB ceramic black v hodnote 1250 eur. V ponuke Orangeu budú aj modely Samsung Galaxy S10e v čiernej a zelenej farbe za 750 eur.

Slúchadlá s bezdrôtovým nabíjaním

Každého zákazníka, ktorý si predobjedná Samsung Galaxy S10 aj S10+, Orange odmení novými slúchadlami Galaxy Buds. Keďže oba tieto modely budú disponovať unikátnou funkciou reverzného bezdrôtového nabíjania, zákazníci si budú môcť slúchadlá nabiť aj priamo pomocou smartfónu.

21.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+