MojAndroid

Spoločnosť Samsung včera predstavila dlho očakávané smartfóny Samsung Galaxy S10, S10+ a S10e. Operátor Orange už teraz spúšťa predobjednávky na všetky tri telefóny, pričom aj prostredníctvom nákupu u operátora môžete získať bezdrôtové slúchadlá Galaxy Buds celkom zadarmo. S paušálmi Go pritom môžete získať novinky už od 329 EUR.

Darček za 149 EUR celkom zadarmo

Predobjednávky na najnovšie vlajkové lode radu Galaxy S10 je možné využiť oddnes do 7. marca alebo do vypredania zásob. K tomu, aby si zákazníci mohli bonus uplatniť, je potrebné sa v tomto čase zaregistrovať na stránke www.samsung-bonus.eu/sk. Oficiálny predaj štýlových smartfónov sa začína 8. marca a v tento deň budú zároveň zákazníkom doručené všetky predobjednávky.

Samsung Galaxy S10  budú mať zákazníci Orangeu na výber v bielej a čiernej farbe za plnú cenu 899 eur a vyšší model bude v ponuke Orangeu v dvoch variantoch – Samsung Galaxy S10 Plus black za 999 eur a Samsung Galaxy S10 Plus 512 GB ceramic black v hodnote 1250 eur. V ponuke Orangeu budú aj modely Samsung Galaxy S10e v čiernej a zelenej farbe za 750 eur.

Slúchadlá s bezdrôtovým nabíjaním

Každého zákazníka, ktorý si predobjedná Samsung Galaxy S10 aj S10+, Orange odmení novými slúchadlami Galaxy Buds. Keďže oba tieto modely budú disponovať unikátnou funkciou reverzného bezdrôtového nabíjania, zákazníci si budú môcť slúchadlá nabiť aj priamo pomocou smartfónu.

21.2.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • disq

  Oficiálny predaj štýlových smartfónov sa začína 8. marca a v tento deň budú zároveň zákazníkom doručené všetky predobjednávky.

  Nemusí to byť tak nutne pravda, objednávky vytvorené do 7. 3. sa budeme snažiť doručiť už 8. 3. 2019 v závislosti od aktuálnej dostupnosti konkrétnych modelov. Takže sa môže stať, že Vám príde mobil aj v iný, neskorší deň!

  Každého zákazníka, ktorý si predobjedná Samsung Galaxy S10 aj S10+, Orange odmení novými slúchadlami Galaxy Buds.

  Neviem či je Orange výnimka, ale ofic. sa píše, že len prvých 1800 predobjednávok dostane tieto slúchadlá. Navyše to nie je dátum vytvorenia predobjednávky, ale až registrácie po dostaní telefónu. Takže ak nejaká spoločnosť v tomto programe Vám dodá napr. S10 512 GB verziu až 10.3. kvôli nedostupnosti a Vy tak nahráte svoj blok o 2 dni neskôr, môže sa pokojne stať, že budete už viac ako 1800. v poradí a darček nedostanete :-)

  V článku mi to vyjde ako samozrejmosť, že darček dostanem, ale treba si prečítať všetky podmienky, ako aj to, že organizátor neručí za nedoručenie alebo stratu darčeka, pričom vymáhanie účasti na Kampani či Bonuse súdnou cestou je vylúčené. Takže kuriér si ich bez problémov môže nechať :-) A už sa môžete akurát tak hádať s prepravnou spoločnosťou.

+