MojAndroid

Zákazníci operátora Orange majú odteraz možnosť okrem svojho telefónu poistiť si aj tablet. V rámci rozširovania svojej ponuky pre poistenie mobilných zariadení priniesol operátor aj zaujímavé novinky a vylepšenia, ktoré ocenia všetci užívatelia túžiaci po istote pri používaní cenného kúsku technológie.

tabulka-orange-poistenie-telefon

Poistenie vzniklo vďaka spolupráci so spoločnosťou Poisťovňa Cardif Slovakia a užívateľov chráni pred škodami, ktoré nepokrýva klasická záruka. Môže ísť o náhodné poškodenie zariadenia či krádež. Zákazníci s najdrahšími zariadeniami si môžu vybrať poistenie s krytím až 1 600 EUR, čo je výrazné navýšenie oproti pôvodnému maximu na úrovni 666 EUR.

tabulka-orange-poistenie-tablet

Novinkou je tiež poistenie tabletu, a to až do výšky 999 EUR. Zákazníkov tiež poteší dodatočná zľava na zariadenie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 3 EUR až 30 EUR v prípade telefónov a 10 EUR až 20 EUR v prípade tabletov. Ďalšou skvelou výhodou je, že v prípade uznania poistnej udalosti zaplatí opravu Poisťovňa Cardif Slovakia a zákazník nemusí na opravu vynaložiť žiadne vlastné prostriedky.

Zdroj: Tlačová správa

13.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+