MojAndroid

Orange ako hlavný partner festivalu Pohoda si dal pre tento ročník smelú ambíciu – preniesť atmosféru z najväčšieho slovenského festivalu na celé Slovensko. „Online-oví návštevníci“ si exkluzívne budú môcť pozrieť to najlepšie z festivalu prostredníctvom online prenosu na facebookovej stránke Orange-u. Obľúbený festival tak prekročí brány trenčianskeho letiska a festivalovou náladou poteší ľudí na celom Slovensku. Orange už po piatykrát nadväzuje na dlhodobé partnerstvo s najväčším hudobným podujatím roka. Návštevníci Pohody budú mať už štandardne k dispozícii všetko, na čo sú od Orangeu zvyknutí – rôzne alternatívy dobíjania telefónov, poradenstvo od Orange expertov priamo v Orange zóne, okamžitý prísun informácií vďaka užitočnej aplikácii Pohoda 2016 powered by Orange a kopec ďalšieho zaujímavého programu.

„Veľmi nás teší, že oslávime jubilejný 20. ročník festivalu Pohoda v úlohe hlavného partnera. Našim primárnym cieľom aj naďalej zostáva poskytnúť návštevníkom festivalu čo najlepšie pokrytie 4G sieťou, ktorá – ako sa každým rokom potvrdzuje –  je stále viac využívanou potrebou festivalových návštevníkov. Fakt, že v dnešnej dobe je pre ľudí úplne prirodzené zdieľať svoje emócie a zážitky na sociálnych sieťach nás utvrdzuje, že sme na tomto jedinečnom festivale správne. Je skvelé disponovať prostriedkami a technológiami, ktorými dokážeme sprostredkovať ľuďom to, čo je pre nich dôležité. Po piatich rokoch skúseností verím, že prinášame na festival pre ľudí užitočné služby, ktoré účastníkom i organizátorom poskytnú maximálny komfort, aby všetci odchádzali s pocitom, že im neuniklo nič, na čom im záleží,“ povedala Natália Kunická, Brand Activation Manager Orangeu.

A keďže tento ročník bude v znamení zdieľania zážitkov a emócií, Orange na Pohodu prenesie aj tie futbalové. Priamo v Orange zóne si všetci futbaloví fanúšikovia pozrú napínavé futbalové momenty semifinálového zápasu na Majstrovstvách Európy UEFA EURO 2016.

Zabávajte sa veľa, lebo všetko môžete rýchlo zdieľať

Zdieľanie zážitkov cez sociálne siete a byť v neustálom spojení so svojimi blízkymi či priateľmi patrí v súčasnosti k najbežnejším potrebám ľudí. Minulý rok opäť padol na Pohode historický rekord v množstve prenesených dát a predpoklad, že by tomu bolo počas tohto ročníka inak, je minimálny. Orange, samozrejme, nechce nechať návštevníkov na sprostredkovanie informácií a zážitkov svojmu okoliu čakať, a tak už tretíkrát zabezpečí kvalitné pokrytie 4G sieťou, ktoré návštevníkom zintenzívni ich štvordňový festivalový maratón. Návštevníci, ktorých zariadenia nepodporuje 4G, budú mať v Orange zóne k dispozícii špičkové zariadenia Huawei a technických expertov z Orangeu i Huaweiu, ktorí ochotne pomôžu s nastavením telefónu, predvedú možnosti Orange 4G siete a poradia, ako vyťažiť maximum zo svojho smartfónu.

Cieľom aktuálneho ročníka je priniesť obľúbený festival celému Slovensku. Aj preto budú fanúšikovia festivalu, ktorí sa nemôžu zúčastniť osobne, virtuálne vtiahnutí do deja. Stačí sledovať facebookovú stránku Orangeu, kde budú prebiehať exkluzívne živé prenosy vystúpení z Orange pódia a spravodajské prenosy Orange reportérov, ktorí sprostredkujú verejnosti najzaujímavejšie správy zo života na festivale. Vďaka 4G sieti tak môže nasať festivalovú atmosféru naozaj každý, kdekoľvek na Slovensku sa bude práve nachádzať.

Vyhrajte lístky na Pohodu

Váhavcom, ktorí stále zvažujú „onlineovú“ či osobnú účasť, možno pomôže súťaž o vstupenky pre seba a svojho blízkeho cez aplikáciu Orange výhody. Do súťaže sa môže zapojiť každý užívateľ aplikácie do 26.6.2016. Stačí kliknúť na ikonku „Chcem súťažiť“, následne bude automaticky zaradený do žrebovania, ktoré sa uskutoční 27.6. 2016. Mená výhercov budú uverejnené na stránke www.orangevyhody.sk a v aplikácii Orange výhody v sekcii Zážitky. Druhou možnosťou je zapojiť sa do súťaže nielen o vstupenky, ale aj dopravu a ubytovanie v stanovom mestečku na facebookovej stránke Orangeu od 27. 6. do 1. 7. 2016. Všetky dôležité informácie budú priebežne aktualizované na stránke www.orange.sk/Pohoda2016.

Celé Slovensko naladené na festivalovú vlnu

V rámci areálu pripravil Orange niekoľko Wi-Fi zón, ktoré pre zabezpečenie ešte kvalitnejšieho pripojenia návštevníkom a organizátorom festivalu poistil výkonnejšími zariadeniami. Všetky miesta v areáli budú označené, a tým prinesú komfort aj návštevníkom, ktorí nemajú predplatené dáta v mobile. Okrem signálu poskytnú „veže“ označujúce Wi-Fi zónu aj ďalšie užitočné informácie o programe, počasí alebo zaujímavých súťažiach v Orange zóne.

Stále v obraze s užitočnými aplikáciami

Interaktívna festivalová aplikácia Pohoda 2016 powered by Orange je už tradičnou užitočnou pomôckou, ktorá návštevníkom uľahčuje orientáciu na festivale a spája ich s aktuálnym dianím. Pre užívateľov bude opäť dostupná v slovenskom aj anglickom jazyku na Androide a iOS. Okrem kompletného programu a aktualít zasielaných priamo organizátorom prinesie návštevníkom predpoveď počasia alebo ich upozorní na zaujímavú súťaž v Orange zóne. Užívatelia aplikácie si už štandardne môžu vyskladať svoj vlastný program a zdieľať ho aj s ostatnými na Facebooku. Funkcia „Kamaráti“ ukazuje na mape aktuálnu polohu priateľov, ktorí sa tak na festivale môžu jednoducho nájsť. Minulý rok zaznamenal tento praktický sprievodca festivalom rekord, keď si ho stiahlo takmer 12-tisíc návštevníkov. To len potvrdzuje fakt, že ľudia vítajú jednoduché, prehľadné a užitočné informácie, ktoré im minimalizujú zbytočne stratený čas.

Na trend užitočných aplikácií Orange nadväzuje aj v spolupráci s organizátorom a start-upom unikátnou aplikáciou Vratma. Na základe nalepovacích QR kódov umiestnených na mobiloch pomôže aplikácia stratené zariadenia vrátiť ich majiteľom. Pre 10 000 návštevníkov Pohody bude táto služba počas festivalu zadarmo, stačí si vyzdvihnúť nálepku s QR kódom v stánku Vratma a zaregistrovať sa. Zákazníci Orangeu si môžu navyše platnosť predĺžiť na celé leto, a to prostredníctvom kupónu, ktorý nájdu v aplikácii Orange výhody.

Festivalový info servis

Návštevníci festivalu, ktorí nepoužívajú smartfóny, sa k užitočným informáciám dostanú vďaka festivalovému SMS servisu. Ten im rovnako ako aplikácia prinesie všetky aktuality vrátane zmien v programe, predpovedi počasia, technicko-organizačných pokynov a iných dôležitých správ. Pre zákazníkov Orangeu je aktivácia bezplatná, pre zákazníkov iných operátorov je spoplatnená sumou 20 centov. Festivalový SMS servis bude dostupný v dvoch jazykových verziách (slovenskej a anglickej). Kompletné informácie o festivalovom SMS servise budú dostupné na stránke www.pohodafestival.sk.

Orange zóna plná technologických vychytávok

Miestom, kde návštevníci dobijú baterky sebe i svojim telefónom, je už tradične Orange zóna. Príjemné posedenie v bare či oddych v tieni na zelenej tráve, pokiaľ sa telefón nabíja v non-stop otvorenej nabíjačkárni alebo vďaka nabíjačkovej „samoobsluhy“, padne vhod po každom preskákanom koncerte či zaujímavej diskusii. A pokiaľ chcú návštevníci „rotovať“ po areáli non-stop, aby mi neušlo absolútne nič, k dispozícii budú mať na zapožičanie opäť prenosné nabíjačky. Okrem toho, Orange navýšil kapacitu 24-hodinových obslužných nabíjačkární – okrem jednej v Orange zóne budú môcť návštevníci využiť ďalšie dve v stanových mestečkách. V Orange zóne si budú môcť vyskúšať návštevníci najnovšie technologické vychytávky od Huawei a v prípade, že si budú chcieť vylepšiť svoj smartfón, môžu si zakúpiť príslušenstvo značky Nuvo. Okrem prúdenia technologických noviniek a informácií budú v Orange zóne už štandardne prúdiť aj vysmiati adepti na zaujímavé výhry, ktorých na bláznivé súťaženie vyzývame prostredníctvom aplikácie Pohoda 2016 powered by Orange.

 

Orange Roller Disco – obľúbený tanec na korčuliach aj tento rok

Jedinečná aréna v štýle retro klziska na kolieskové korčule je neodmysliteľnou súčasťou festivalu od roku 2012. Aj tento rok bude pre návštevníkov otvorená v piatok a sobotu od 10.00 hod. do 3.00 hod. ráno. Do tanca na korčuliach tanečníkom zahrajú domáci aj zahraniční dídžeji a zvukové vlny sa na klzisko dostanú aj z Orange stageu. Korčuliari sa môžu tešiť aj na rôzne exhibície a workshopy.

Optimistan Nadácie Orange

Po minuloročnej rekordnej účasti na hokejovej diskusii s Richardom Lintnerom v Optimistane sa Orange rozhodol dramaturgiu zopakovať. Diskusia sa bude opäť venovať mládežníckemu hokeju, a z rôznych uhlov pohľadu ju rozoberú významné hokejové osobnosti i zástupca Orangeu, ktorý predstaví pohľad sponzora projektov zameraných na podporu detí a mládeže. Spoločne budú hľadať odpovede na otázku „Čo potrebuje veľký hokej od malého?“, ktorú Orange nastolil v súvislosti so svojou sponzoringovou stratégiou. Okrem hokeja sa v Optimistane počas štyroch dní otvoria aj ďalšie celospoločensky zaujímavé témy, ktoré ponúknu priestor pre návštevníkov Pohody na diskusiu s odborníkmi.

21.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+