MojAndroid

Optika Orangeu je dostupná už aj v Zlatých Moravciach. Ďalšie mesto má tak možnosť využívať super rýchly internet a digitálnu televíziu na optike Orangeu, ktorá je dnes dostupná pre viac ako 400-tisíc domácností na Slovensku.

Prvé tri mesiace ešte výhodnejšie

Zlatomoravčania, ktorí si teraz aktivujú pevný optický internet od Orangeu – či už samostatne alebo v kombinácii s televíziou – ho môžu prvé tri mesiace využívať bezplatne. K tomu si môžu vybrať aj jednu z 2 ďalších výhod – buď zvýšenie rýchlosti internetu, za ktoré nebudú celý rok platiť ani cent, alebo si k optickej televízii vyberú 2 tematické balíky na 1 rok zadarmo.

Kombinované balíky internetu s televíziou sú výhodnejšie

Za používateľský program Home Basic Fiber, čo je pevný optický internet s rýchlosťou 30/5 Mbit/s zaplatia používatelia mesačne 10€. Za program Home Optimal Fiber s rýchlosťou 300/30 Mbis/s zaplatia 15€ za mesiac. Najrýchlejší program Home Premium Fiber, s rýchlosťou 500/50 Mbit/s stojí 20€.

Čo sa týka balíčkov digitálnej televízie, na výber majú používatelia tri. Home Basic TV balíček obsahuje 39 staníc a zaplatia zaň 10€ mesačne. Balík Home Optimal TV obsahuje 83 staníc a stojí 17€ mesačne. Home Premium TV stojí 17€ mesačne a obsahuje až 98 staníc.

Kombinovaný balíky optického internetu a televízie sú za výhodnejší mesačný poplatok už od 15 eur. K najrýchlejšiemu Fiber internetu (Premium) je dokonca základný balík televízie bezplatne.

  Pevný optický internet
Home Basic Fiber

(30/5 Mbit/s)

Home Optimal
Fiber
(300/30 Mbit/s)
Home Premium Fiber

(500/50 Mbit/s)

TV na optike Home Basic TV

vyše 35 TV staníc

15 € 17 € 20 €
Home Optimal TV

vyše 80 TV staníc

18 € 20 € 23 €
Home Premium TV

vyše 95 TV staníc, 2 tematické balíky, 1 prémiový balík

25 € 27 € 30 €
4.7.2018
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+