MojAndroid

Služba Navzájom zadarmo prináša po 15-tich mesiacoch od jej uvedenia na trh ďalší skvelý benefit. Aktuálna ponuka, ktorá umožňuje skupine piatich ľudí volať a posielať si SMS i MMS správy navzájom zadarmo, sa rozširuje o možnosť získať bezplatne aj pevný neobmedzený internet.

„Orange dlhodobo pracuje na tom, aby sa od iných operátorov odlíšil tým, že svojich zákazníkov nestále odmeňuje benefitmi ako poďakovanie za to, že sú v jeho sieti. Sme radi, že môžeme dnes predstaviť novú ponuku, ktorá je ďalšou zo série takýchto benefitov,“ uviedla Zuzana Nemečková, riaditeľka komerčného úseku Orangeu.

Aktivácia benefitu je jednoduchá. Nárok naň má každá skupina Navzájom zadarmo, ktorej spoločná fakturácia je aspoň 50 eur. V takom prípade zakladateľ skupiny získa možnosť aktivovať si pevný internet DSL mini, ktorý dostane na prvých 12 mesiacov bezplatne, respektíve si môže vybrať akýkoľvek iný pevný internet z ponuky Orangeu, ktorý získa so zľavou do výšky 7 eur. Stačí si ho ísť aktivovať na ktorékoľvek predajné miesto Orangeu. Jedinou podmienkou je dodržať požadovanú minimálnu výšku mesačnej faktúry.

Bezplatný internet sa týka už teraz viac ako 70 tisíc skupín, ktoré si zákazníci Orangeu vytvorili v rámci služby Navzájom zadarmo. „Aktuálne využíva službu Navzájom zadarmo viac než 555 tisíc zákazníkov v 133 000 skupinách, pričom viac než polovica z nich má mesačný poplatok nad 50 eur. To znamená, že už dnes je tento benefit dostupný pre viac než 300 tisíc zákazníkov. Ďalších zhruba 21 000 skupín sa nachádza tesne pod hranicou mesačného poplatku 50 eur,“  upresňuje Z. Nemečková relevantnosť ponuky.

Zdroj: tlačová správa

26.8.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+