MojAndroid
 • Orange prináša 6 nových paušálov Go, ktoré začínajú na piatich eurách mesačne. Neobmedzené volania a správy do všetkých sietí sú teraz k dispozícii od 20 € mesačne. Skupinu navzájom zadarmo je teraz možné vytvoriť už pri mesačnom poplatku 15 €. Nové paušály ponúkajú aj viac dát, až do 20 GB.

Orange na slovenský trh prichádza s novou vylepšenou ponukou svojich hlasových paušálov, ktoré obsahujú nielen nekonečné volania a správy už od 20 eur, ale predovšetkým viac dát pre všetkých.

„Aktuálne vládne doba dátová a my ju chceme pomôcť našim zákazníkom prežiť naplno. Keďže zákazníci chcú mať rýchly internet priamo vo svojom mobilnom telefóne, pridávame dáta aj do tých paušálov, v ktorých sme ich nemali a vo väčšine ostatných ich výrazne navyšujeme. Chceme, aby si každý prišiel na svoje a aby sa ani tí najnáročnejší zákazníci nemuseli vôbec obmedzovať,“ vysvetľuje Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Paušály Go oproti svojim predchodcom Go Europe ponúkajú viacero výhod. Nekonečné volania a správy sú teraz k dispozícii už od 20 eur mesačne, pričom v minulosti bol tento benefit pri paušáloch v hodnote od 40 eur. Nekonečné volania získavajú zákazníci nielen v rámci Slovenska, ale aj do celej Európskej únie, USA a Kanady. Okrem toho, do všetkých paušálov Orange pridáva aj extra dáta.

Nekonečné volania v Orange za 5 €

Pre tých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú pre paušál Go 10 €, pripravil Orange špeciálnu ponuku. Za mesačný doplatok 5 eur si môžu svoj paušál ešte viac zvýhodniť a získať nekonečné volania v sieti Orange. Okrem toho získajú aj možnosť vytvoriť si obľúbenú skupinu Navzájom zadarmo, vďaka ktorej si môže navzájom zadarmo volať až 5 jej členov bez ohľadu na paušál, aký vlastnia. Taktiež si môžu za 3 eurá aktivovať aj balík 100 minút na volania do všetkých sietí na Slovensku a v Európskej únii.

Doplnkové služby

Ak zákazníkom nestačí predplatený dátový balík, po jeho prečerpaní si môžu pre ktorýkoľvek paušál dokúpiť dodatočný dátový balíček za zvýhodnenú cenu. Za 1 euro si môžu dokúpiť 200 MB dát, extra 1 GB dát v mobile môžu zákazníci získať za poplatok 4 eurá a 2 GB dát za 6 eur. Jednotlivé balíčky sú navzájom kombinovateľné a dáta z nich sa dajú aj zdieľať. Ak zákazníci s najnižšími paušálmi (Go 5 € a Go 10 €) nechcú platiť za každú odoslanú správu 6 centov, tieto si môžu vylepšiť balíčkom správ. Balík 100 SMS/MMS za 1 euro a Nekonečno SMS/MMS za 2 eurá.

Biznis paušály

Orange upravuje svoju ponuku paušálov aj pre biznis zákazníkov. Tí si môžu vybrať z ponuky Go Biznis paušálov s mesačným poplatkom od 10 eur do 150 eur, ktoré obsahujú všetko, čo zákazníci pre svoje podnikanie potrebujú. Okrem všetkých výhod a doplnkových služieb, ktoré sú súčasťou Go paušálov, s Go Biznis paušálmi môžu zákazníci získať zľavu na nový telefón až do výšky 900 eur, ešte výhodnejšiu komunikáciu aj v zahraničí mimo EÚ vo vybraných krajinách sveta, ako aj do 3 GB dát na surfovanie vo vybraných krajinách sveta.

Biznis paušály v cenách nad 45 € ponúkajú naozaj zaujímavé možnosti využitia pre biznis zákazníkov. Ponúknu dostatok dát v SR aj EÚ a nekonečné volania v SR, do EÚ a do sveta. Rovnako sú v týchto paušáloch navýšené aj dátové možnosti v roamingu.

Ponuka Love Fiber s paušálmi Go

Nové paušály Go sa zároveň stali automatickou súčasťou vynovenej ponuky balíkov Love Fiber, ktorá je platná od 5.9.2018. Hlasový paušál Go, pevný optický internet a televíziu na optike od Orangeu môžu zákazníci získať v jednom balíku už od 30 eur mesačne. V rámci balíka Love Fiber zákazníci môžu získať až osemnásobok, resp. dvojnásobok dát v mobile s paušálom Go, a to až do 20 GB dát mesačne. Navyše môžu získať bonus v podobe dotácie na mobilný telefón až do výšky 240 eur a balík HBO a Orange Sport na 3 mesiace ako darček.

Náš tip
Vyberáme najvhodnejšiu ponuku operátorov na dátovanie v cene do 10 €

Náš tip
Prehľad využívania dátových služieb slovenských operátorov [H1/2018]
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • MircoK

  Ako tak použiteľný pre mňa by bol Go 30, môj ekvivalent Áno L z Telekomu kde mám ale raz také množstvo dát takže sa to môže porovnávať kľudne s Go 40 čo je podľa mňa už naozaj moc.

  • Milan Tóth

   Pomaranč sa tých dát bojí

   • MircoK

    Ale čítal som nedávno článok o podpultových ponukách a akurát Orange tam bol spomenutý s O2 a vedia ho dať za 15€ čo je dobrá cena.

 • Marko

  slovenským operátorom to ide od ruky, ponúkať tieto “výhodné” paušály, ale ani neviem opísať svoje pocity, keď porovnám napríklad s dánskymi paušálmi, kde môžete mať neobmedzené volania vo svojej sieti +10h volania do ostatných sietí + 60GB internetu, z toho 4GB v EÚ za 14€ mesačne bez viazanosti..

 • Peter Pepo Čapkovič

  Zase sa nepretrhli ako vždy. Ale nikde. Som sa nedocital ci súčasne programy go europe doplnia o tieto benefit v podobe väčšieho množstva dat alebo nie ..?

  • Miro

   Vyzerá to tak, že súčasné programy budú nahradené práve týmito

 • Aba Naco

  s tymto sa idu chvalit do vselijakych medii???? ked bude za 10, potom to stoji za rec a reklamne clanky,chudaci

 • Qvas

  Dobre premyslene. Ak chces data tak pausal okolo 30 az 40 ecek. Tak to mi je uz akcia. Ludia kupujte vo velkom. Pre babky dedkov susedy susedov cele ulice. Orange ma rad ovce.

+