MojAndroid

Orange pre svojich zákazníkov ponúka novú roamingovú službu Môj Svet, s ktorou ich za mesačný poplatok 4,99 eur stojí minúta odchádzajúceho aj prichádzajúceho hovoru v celej Európskej únii, Nórsku, Lichtenštajnsku, Švajčiarsku a na Islande len 12 centov a vo vybraných krajinách sveta 50 centov. Zákazníci tak ušetria viac ako 80 % oproti doteraz platným cenníkovým cenám pri volaniach zo zahraničia na Slovensko. Rovnako výhodné je aj posielanie SMS správ.

Zákazníci navyše k službe automaticky získajú aj cestovné poistenie, ktoré platí vo všetkých krajinách, ktoré sú obsahom roamingovej ponuky s poistným krytím do výšky 40 000 €.

Zoznam vybraných krajín, kde platí ponuka Môj Svet: Chorvátsko, Čierna Hora, Srbsko, Rusko, Ukrajina, Bielorusko, Moldavsko, Turecko, Macedónsko, Kanada, Karibik, Dominikánska republika, Trinidad a Tobago, Spojene Arabské Emiráty, Izrael, Hong Kong, Čína, Austrália a externé územia, Austrália, Thajsko, Nový Zéland, Egypt, Kanada, Juhoafrická republika, Panama, Brazília, Guyana, Jordánsko, Senegal, Mali, Guinea, Pobrežie Slonoviny, Kamerun, Rovníková Guinea, Guinea-Bissau, Keňa, Uganda, Madagaskar, Botswana, USA, Anguilla, Antigua and Barbuda, Barbados,Britské Panenské ostrovy, Kajmanské ostrovy, Dominika, Grenada, Montserrat, Svätý Krištof a Nevis, Sv.Lucia, Sv.Vincent a Grenadiny, ostrovy Turks and Caicos, Antily, Jamajka, Portoriko, Surinam, Stredná Afrika, Niger.

Zdroj: TS Orange

11.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+