MojAndroid

Orange prináša svojim zákazníkom ďalšie možnosti, ako bez obmedzení využívať dáta a mobilné aplikácie. K existujúcim štyrom balíkom (Nonstop Čet, Nonstop Sociálne siete, Nonstop Hudba a Nonstop Video) pridáva dva nové: Nonstop Navigácia a Nonstop Hry. Zákazníci, ktorí sa teraz rozhodnú pre balík služieb Love 40, 50 alebo 60, si môžu vybrať ľubovoľný nonstop dátový balík až na 12 mesiacov zadarmo, vďaka čomu môžu ročne ušetriť až 120 eur.

Nonstop Navigácia

Dátový balík Nonstop Navigácia je platný pre využívanie aplikácií ako Waze, Sygic, Google Mapy a Apple mapy bez toho, aby sa im odratávali ich dáta z predplateného objemu mobilných dát v ich paušále či mobilnom internete. Tento balík je k dispozícii za mesačný poplatok 4 €.

Nonstop Hry

Nonstop Hry je ďalšou zaujímavou možnosťou, ako rozšíriť svoje dátovanie. Množstvo hier je v dnešnej dobe práve online a ich hranie sa môže veľmi negatívne prejaviť na dátovej spotrebe. v rámci balíka Nonstop Hry môžu zákazníci využívať viacero známych online hier bez toho, že sa ich dáta nebudú odratávať z predplateného objemu. Mesačný poplatok je 4 €.

Všetkých existujúcich, ale aj nových zákazníkov služieb Love 40, 5é alebo 60 odmení Orange benefitom, v rámci ktorého si môžu vybrať ktorýkoľvek zo 6 nonstop dátových balíkov a využívať ho 12 mesiacov bezplatne. Benefit si môžu zákazníci aktivovať prostredníctvom SMS správy. Po aktivácii balíka služieb Love obdrží zákazník SMS správu, na ktorú stačí bezplatne poslať odpoveď s názvom Nonstop balíka, ktorý chce využívať 12 mesiacov zadarmo.

Nonstop Navigácia (4 €)Nonstop Hry (4 €)
Google MapsPokémon Go
WazeClash Royale
Apple MapsDiggy's Adventure
Sygic GPS NavigationSeaport
Sygic Truck NavigationTrainStation
Sygic Car NavigationEmporea
Sygic Professional NavigationEpic Evolution
Sygic Voucher Edition

Zníženie ceny za každý balík

Ak si zákazníci aktivujú viacero Nonstop balíkov, cena každého bude znížená o 1 €. To znamená, že v prípade dvoch balíkoch zaplatíte o 1 € menej, v prípade troch o 2 € menej a tak ďalej.

Spolupráca s Pixel Federation a Sygicom

Zákazníci Orangeu môžu vďaka exkluzívnej spolupráci so svetovými lídrami zo Slovenska, spoločnosťami Sygic a Pixel Federation využívať najobľúbenejšie produkty týchto úspešných spoločností ešte viac a bez obmedzení. Práve vďaka tejto spolupráci mohol operátor predstaviť dva nové dátové balíky Nonstop Navigácia a Nonstop Hry. GPS navigáciu od Sygicu a hry od Pixel Federation tak môžu využívať úplne neobmedzene aj na svojich mobilných dátach bez toho, aby sa im z paušálu odratávali.

„Vážime si, že spoločnosť Orange, s ktorou už dlhodobo spolupracujeme, takýmto spôsobom vychádza v ústrety svojim aj našim zákazníkom. Tým prajeme veľa najazdených kilometrov a žiadne spotrebované dáta,“ uviedol CEO Sygicu Martin Strigač.

„Snažíme sa už od roku 2007 uskutočniť náš sen robiť hry a prinášať hráčom fascinujúce herné tituly pre aktívnu formu zábavy. Je dôležité, že počas hrania je potrebné hľadať konkrétne riešenia a plniť úlohy, zapájať hlavu. Hry sú skôr o zábave, aj keď v niektorých sa nájdu aj určité edukačné prvky. Keďže posledných 5 rokov smerujeme do social mobile gamingu, našim cieľom je mať všetky naše tituly na mobiloch. Spoluprácu so spoločnosťou Orange sme nadviazali s radosťou. Veríme, že zaradením do ponuky dátového balíka Nonstop Hry budeme spoločne aj naďalej napĺňať očakávania a potreby zákazníkov, hľadajúcich prostrednítcvom hier nielen zábavu ale napríklad aj vzdelávací doplnok“ hovorí zakladateľ a CEO Pixel Federation, Simon Šicko.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Vianoce v Orangei: neobmedzené dátové balíky, TV ponuka a ďalšie benefity
Náš tip
Orange od februára zaraďuje do ponuky nové smartfóny aj iné novinky
Náš tip
Orange: Najpredávanejšie Android smartfóny za január 2019
20.2.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+