MojAndroid

Aktualizácia 19:30

Orange síce o tom zatiaľ oficiálne neinformuje, no na základe príspevkov od zákazníkov to vyzerá tak, že internetová prevádzka začala postupne nabiehať krátko po 19. hodine. Situácia je však veľmi individuálna. V niektorých prípadoch je potrebné reštartovať router, inokedy treba ďalej čakať na zásah za strany operátora.

Operátor nezvládol úplne ani komunikáciu so zákazníkmi, keď im na žiadosť o kompenzáciu poskytol zľavu vo výške 10 centov. Takáto odpoveď ďalších zákazníkov len viac nahnevala. Momentálne je komentár zmazaný.

Orange vypadok zlava 10 centov

Pôvodný článok

 

Mobilný operátor Orange od dnešného poobedia eviduje výpadok optického internetu a televízie. Krátko po 14. hodine o tom bez ďalších podrobností informoval na svojom Facebooku.

Výpadok sa má podľa operátora týkať vyslovene územia západného Slovenska, no v komentároch sa ozývajú klienti prakticky z celého Slovenska.

Príčina či ďalšie podrobnejšie informácie zatiaľ nie sú známe. Na odstránení problémov operátor podľa vyjadrenia na sociálnej siete aktívne pracuje.

Aktuálne evidujeme výpadok optického pripojenia v rôznych lokalitách Slovenska. Na odstránení naši technici pracujú s najvyššou prioritou, preto veríme, že služby budú opätovne skoro funkčné. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

V ostatných týždňoch Orange zaznamenal už niekoľko podobných problémov so svojimi službami. Naposledy k výraznejšiemu výpadku došlo koncom septembra, teda približne pred dvomi týždňami.

Vážení zákazníci, na území západného Slovenska evidujeme výpadok optického internetu a televízie. Na odstránení problému intenzívne pracujeme a zároveň sa ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

Zveřejnil(a) Orange dne Čtvrtek 15. října 2020

15.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+