MojAndroid

Mobilní operátori zabezpečujú pokrytie a správu mobilných sietí, aby sme sa my bez problémov mohli odkiaľkoľvek pripájať. To ale z času na čas vyžaduje údržbu, ktorá so sebou nesie dočasný výpadok služieb. Niečo podobné zažijú zajtra, 3. októbra zákazníci operátora Orange. Ten bude vykonávať servisné práce na zariadeniach prenosovej sústavy a na niekoľko desiatok minút tak budú hlasové a dátové služby v niektorých lokalitách nedostupné.

Zoznam lokalít spolu s časmi odstávky si môžete pozrieť vyššie. Ide o plánovanú a jednoduchú údržbu, ktorá sieť nevyradí na dlhšie ako 60 minút. Ak sa zajtra budete nachádzať v niektorej z týchto lokalít, pripravte sa na to, že môžete počas dňa stratiť signál. Stále však platí, že počas nedostupnosti mobilnej siete budú tiesňové volania na linku 112 dostupné po vybraní SIM karty z mobilného telefónu a zapnutí mobilného zariadenia bez SIM karty.

Zdroj: Orange

2.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+