MojAndroid

Orangeu sa v krátkej dobe podarilo so svojou službou Navzájom zadarmo prekonať ďalší míľnik. Podľa vyjadrenia operátora si službu denne aktivujú stovky zákazníkov a ich celkový počet tak presiahol hranicu 300 000 používateľov. Z nich tvoria takmer 30% zákazníci využívajúci predplatené služby.

Zákazníci Orangeu môžu vzájomné bezplatné volania získať len tak, bez akejkoľvek viazanosti, resp. zmeny svojho paušálu alebo dodatočných poplatkov. Stačí, ak má niekto paušál s mesačným poplatkom aspoň 20 €. Automaticky získava možnosť vytvoriť so štyrmi svojimi blízkymi skupinu, v rámci ktorej si môžu všetci navzájom volať zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Členmi skupiny na vzájomné bezplatné volania môžu byť aj zákazníci predplatených služieb, vďaka čomu si aj zákazníci s Prima kartou môžu užívať bez ohľadu na výšku kreditu neobmedzené volania.

Náš tip
Orange uvádza bezplatné vzájomné volania pre 5 používateľov

Maximálny počet členov jednej skupiny je 5 používateľov, v rámci nej si môžu telefonovať krížom-krážom navzájom zadarmo. Najobľúbenejšie sú práve päťčlenné skupiny, je ich až 56,8 %. Na druhom mieste sú štvorčlenné skupiny, tých je 21% a takmer 14% tvoria trojčlenné zoskupenia, v rámci ktorých si jednotliví členovia volajú navzájom zadarmo. Dvojčlenných skupín je momentálne najmenej, len 8%.

Zákazníci si môžu skupiny pre vzájomné bezplatné volania vytvárať jednoducho: prostredníctvom SMS správy, pomocou mobilnej aplikácie Orange Go, na webe Orangeu, telefonicky na čísle 969 či osobne v predajniach Orangeu.

Zdroj: tlačová správa Orange

23.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+