MojAndroid

Orange pred 2 mesiacmi úplne prekopal ponuku svojich paušálov. Zvieracie paušály nahradili nové programy Orange Flex a Max. Práve ponuka Max je zameraná na ľudí žijúcich “online” životom, pričom najnižší z týchto paušálov je Max 30 za 30 EUR. Ten ponúka v základe 500 MB dát, 100 minút na volania do zahraničia a 50 minút prichádzajúcich roamingových hovorov. Za 5 EUR však k nemu môžete získať parádny balíček s 1 GB mobilných dát a stovkami minút pre volania do a zo zahraničia.

Doplnkový balík pre paušál Max 30 obsahuje okrem 1000 MB mobilných dát aj 900 minút na volania do EÚ, USA, Kanady a Švajčiarska. Okrem toho získate aj 950 minút na prichádzajúce roamingové hovory v rámci územia Európskej únie. Pre tých, ktorí volania do zahraničia nevyužijú, je k dispozícii aj samotné navýšenie objemu predplatených mobilných dát. To je však naozaj nevýhodné – každých ďalších 100 MB stojí 1 euro (5 eur = 500 MB). Za ideálne riešenie preto považujeme neobmedzené zvýšenie prenosovej rýchlosti po prečerpaní predplatených mobilných dát na rýchlosť 768/768 kbit, za ktoré zaplatíte 3 eurá mesačne.

Náš tip
Orange 4G sieťou pokrýva už viac ako 71% obyvateľov

Ak by ste si ako doplnok chceli zvoliť aj volania do zahraničia, tak za 100 minút do EÚ zaplatíte 1 euro mesačne, prípadne si za 9,99 eura mesačne môžete aktivovať službu Nekonečné hovory Svet, ktorá ponúka neobmedzené volania do mobilných a fixných sietí na celom svete. Viac si o nových paušáloch Flex a Max môžete prečítať v našom článku – Orange ruší svoje zvieracie paušály, nahradia ich programy Flex a Max. Nový balíček dát a roamingových volaní za 5 EUR sa v online ponuke operátora ešte nenachádza, aktivovať by sa mal dať priamo na predajni po vašom dopyte.

12.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+