MojAndroid

Orange získal vysielacie práva na futbalovú Ligu Majstrov v roku 2018. Na Slovensku ide o jediného operátora, ktorý môže najsledovanejšiu futbalovú súťaž vysielať. Aj preto zamrzí, že včera služba poriadne nefungovala.

Množstvo divákov po celom Slovenku si chcelo pozrieť dva súboje:

  • Liverpool – Atl. Madrid
  • PSG – Dortmund

Boli to dôležité zápasy, ktoré rozhodli o dvoch postupujúcich do štvrťfinále. Zápas v Paríži sa navyše hral bez divákov. Dôvodom je šíriaca sa hrozba koronavírusu. Sledovať Ligu Majstrov sme sa pokúšali aj my, ale neúspešne. Stream nefungoval na počítači ani na smartfóne.

Neskôr sme zistili, že nie sme jediní s týmto problémom. Pod statusom na Facebooku, v ktorom sa Orange pýtal fanúšikov na víťaza súboja Liverpool – Atl. Madrid, sa začalo šíriť množstvo komentárov o nefungujúcom streame. Na sledovanie Ligy Majstrov museli fanúšikovia použiť iný livestream, ktorý našli na webe.

Orange momentálne ponúka mesačné predplatné služby Orange Sport, v rámci ktorej je možné sledovať Ligu Majstrov. Cena služby je 12 eur a aktivuje sa zaslaním SMS správy s textom SPORT MESIAC na číslo 8866.

Vyjadrenie Orange-u:

V priebehu včerajšieho dňa sme zaznamenali výpadok služby Orange Sport. Ten bol spôsobený výpadkom z dôvodu preťaženia infraštruktúry dátového centra, čo ovplyvnilo prístup k službe pre časť zákazníkov, hlavne TV cez internet a cez mobil. Výpadok trval v čase od 20:50 do 22:30 hod. Za prípadné komplikácie sa zákazníkom ospravedlňujeme.

Náš tip
Orange spustil nový kanál Orange Šport, pozriete si ho cez satelit aj internet

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • KalichVydra

    😂😂😂😂 Strašné! 😂😂😂

+