MojAndroid

Posledný mesiac sa v Orangei niesol najmä v uvádzaní noviniek do portfólia akciových zariadení. U operátora si tak môžete spolu s paušálom zaobstarať aj najnovšie  smartfóny spoločnosti Sony – novinky Xperiu Z5 a Xperiu Z5 Compact. Sony Xperia Z5 je dostupná v čiernej farbe od 260 eur pre najvyšší paušál Panter Pro 100 €. V plnej cene sa dá kúpiť za 680 eur. Menšia Sony Xperia Z5 Compact je podľa paušálu k dispozícii už od 130 eur (cena platí pre program Panter Pro 100 €). V hotovosti za ňu u operátora zaplatíte 550 eur. Dostupná je v čiernej a bielej farbe.

Okrem nových Xperií ale zaradil operátor do akciovej ponuky aj netradičnú vyklápačku LG Wine, ktorá disponuje  3,2-palcovým dotykovým HVGA (320 x 480 b.) displejom, štvorjadrovým procesorom a 1 GB operačnej pamäte RAM. Dostupná je už od paušálu Panter 40 € za 1 euro, prípadne sa dá kúpiť aj v hotovosti, a to za 195 eur.

20.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+