MojAndroid

Praktická aplikácia Orange Go, ktorá zjednodušuje zákazníkom prístup k internetu v mobile, ako aj k službám Orangeu a jednotlivým aplikáciám, prichádza vo vylepšenej verzii. Vynovená Orange Go sa sústreďuje na to, čo zákazníci využívajú najviac, a to je kontrola spotreby, faktúry a prehľad služieb. Zároveň prináša prepracované grafické rozhranie v modernom dizajne.

„Z milióna zákazníkov, ktorí navštívia našu webovú stránku, až polovica pristupuje cez mobilné zariadenie. Chceme im to maximálne uľahčiť a zjednodušiť, preto sme sa rozhodli obľúbenú aplikáciu ešte viac vylepšiť po praktickej stránke, ale samozrejme ju aj zatraktívniť,“ priblížil Vladislav Kupka, riaditeľ Úseku služieb zákazníkom spoločnosti Orange Slovensko.

Účelom aplikácie Orange Go je poskytnúť zákazníkom Orangeu prístup k dôležitým informáciám a službám, ktoré pravidelne vyhľadávajú, a to cez mobilný internet. Či už zákazníci zisťujú informácie o spotrebe, faktúrach, paušále, možnostiach prístupu do zákazníckej zóny a e-shopu, alebo si potrebujú aktivovať či deaktivovať služby, vďaka Orange Go majú všetko poruke. Šikovná aplikácia navyše sústreďuje aj multimediálne služby, Orange výhody, možnosti zakúpiť si lístok na MHD, resp. parkovanie a mnoho ďalšieho na jednom mieste, aby tak svojim používateľom uľahčila život.

Ikonka aplikácie sa rozsvieti v akomkoľvek telefóne a tablete, ktorý funguje v operačnom systéme Android, iOS a Windows Phone. Používanie uľahčí aj automatické prihlásenie do aplikácie pri použití 2G, 3G a 4G siete od Orangeu. Vďaka ľahkému prístupu a užitočným informáciám na jednom mieste už zákazníci nemusia volať na Zákaznícku linku 905 alebo navštevovať predajné miesta.

„Do Orange Go sa dá prihlásiť viacerými spôsobmi, z ktorých najjednoduchší a najpohodlnejší je automatický, bez nutnosti sa registrovať a zadávať prihlasovacie údaje. Stačí byť pripojený do internetu cez sieť Orangeu a aplikácia zákazníka prihlási automaticky,“ doplnil V. Kupka.

Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.8
Aktuálna cena: Zdarma

30.6.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+