MojAndroid

Ak ste so svojím pevným internetom či televíziou viazaní u konkurenčného operátora, no chcete využívať balíky služieb Love, Orange vám po novom môže vyjsť v ústrety. Orange myslí aj na tých zákazníkov, ktorí by si radi aktivovali a vyskúšali balík služieb Love, no s niektorou svojou fixnou službou sú viazaní u konkurencie. Prichádza s akciou:

Ak si zákazník v rámci balíka služieb Love aktivuje nový pevný internet alebo televíziu, balík služieb Love môže až do skončenia viazanosti u svojho pôvodného operátora, maximálne 12 mesiacov, využívať zadarmo. Nemusí tak čakať do skončenia viazanosti, ani platiť pokuty za jej predčasné ukončenie, výhody balíka služieb Love si môže užívať okamžite. (TS)

Oranžový operátor sa takto rozhodol odbúrať jednu zo zásadných prekážok pri aktivácii balíka služieb Love.

Náš tip
OFICIÁLNE: 4ka spúšťa 3G sieť v sieti operátora Orange

Čo poskytuje balík služieb LOVE?

S balíkmi služieb Love majú zákazníci od Orangeu všetky potrebné služby do svojej domácnosti. Zahŕňa paušál s nekonečnými volaniami, pevný internet, televíziu a ďalšie výhody. Klienti tiež môžu využiť dotáciu na skvelé smart zariadenia až do 540 eur, či pohodlné platenie faktúr. Tiež si môžu zákazníci aktivovať pre svoju rodinu ďalšie tri hlasové paušály za akciovú cenu či vytvoriť si skupinu Navzájom zadarmo už s paušálom od 8 eur mesačne pre všetky telefónne čísla v rámci balíka Love.

V prípade, že sa takýto zákazníci rozhodnú pre balík služieb Love, nebudú počas viazanosti u konkurencie za fixné služby v rámci Love platiť.

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+