MojAndroid

Orange reaguje na dopyt zákazníkov po službe, ktorá by im prinesie komfortné a jednoduché cloudové riešenie pre ich mailovú komunikáciu. Pre tých, ktorí nepotrebujú využívať širokú škálu funkcionalít cloudovej služby Office 365, ale potrebujú profesionálne mailové riešenie a nechcú prevádzkovať vlastný mailový server, prináša Orange novú cloudovú službu Business Mail.

Za mesačný poplatok 3,55 eura bez DPH si s ňou zákazníci môžu zriadiť a prevádzkovať mailovú službu hoci aj s vlastnou doménou a využívať pritom množstvo ďalších výhod v cloude. Operátor im navyše k mesačnému poplatku pribalí aj 500 MB dát bezplatne. Zákazníci nepotrebujú žiadne prvotné investície na kúpu hardvéru či softvéru, služba je bez nutnosti údržby, o všetky aktualizácie sa Orange postará za zákazníka.

Licencia Business Mail ďalej zahŕňa:

  • poštovú schránku s veľkosťou 50 GB s možnosťou odosielať správy až do 25 MB
  • možnosť pripojiť si podporované kópie Outlooku a používať tak komplexnú klientsku aplikáciu
  • webový prístup prostredníctvom prehliadača
  • mobilný prístup zo všetkých telefónov, na ktoré možno doručovať e-maily
  • zdieľaný kalendár a kontakty
  • ochranu proti malvéru a nevyžiadanej pošte

Službu môže využiť každý záujemca nezávisle od toho či má alebo nemá aktivované telekomunikačné služby Orangeu.

Zdroj: tlačová správa Orange

3.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+