MojAndroid

Kto využíva televíziu na optike od Orangeu a plánuje cez sviatky mať tie klasické “chill” dni, kedy len sedíte pred telkou a vyjedáte vianočné dobroty, sa môže tešiť. Pretože Orange obohatil svoje TV balíčky o nové stanice.

Koho zaujíma letectvo, v programovej ponuke mu pribudne nová stanica ladená týmto smerom – UP Network HD. Môžete ju po novom nájsť v balíku Hobby. Kto si chce zas oddýchnuť od typických vianočných “klišé” filmov a pozrieť si poriadnu kriminálku, “krimi” stanicu Crime and Investigation nájde v balíku Mix. Z noviniek si prídu na svoje aj juniori, keďže balík Deti Z je obohatený o dve nové detské stanice Nickelodeon a Nick Junior.

Nie len nové stanice, ale aj viaceré ponuky už v HD kvalite

Konkrétne budú po novom dostupné v HD verzii stanice Sport 1, History, Film+, France 24 AJ, France 24 FR a WAU.

Kto nebodaj nebude mať čas ležať cez voľné dni pred telkou, Orange ponúka svojou aplikáciou Orange TV možnosť využívať televízne služby kedykoľvek a kdekoľvek v smartfóne či v tablete.

Náš tip
S Orange TV si zákazníci vyskladajú ponuku TV staníc flexibilnejšie

Aplikácia umožňuje aj pozrieť si živé vysielanie vybraných TV staníc, prelistovanie elektronického programového sprievodcu, pozeranie obľúbenej relácie v TV archíve alebo si podľa chuti vybrať film z bohatej ponuky filmoték. Je na vás, či si ich pozriete priamo na mobilnom zariadení, tablete alebo vďaka funkcii diaľkového ovládania si vybraný titul prepnete na Set-top box a pozriete si ho na televíznom prijímači.

Aplikácia je dostupná iba pre zákazníkov, ktorí majú aktivovanú službu Mobilná TV alebo FiberTV.

Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.5.32.4-release
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: tlačová správa

15.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+