MojAndroid

Orange od 20. novembra uvádza dva nové balíky Mobilného internetu – Štart a Klasik, ktoré umožňujú zdieľanie dát bez dodatočného poplatku. Zákazníci tak majú možnosť využívať svoje predplatené dáta nielen s modemom, ale zároveň napríklad aj na tablete a nemusia si objednávať ďalší dátový balík.

Balík Mobilný internet Štart stojí 12 eur mesačne a Mobilný internet Klasik 20 eur mesačne. V cene je zahrnuté aj zdieľanie dát na ďalšiu SIM kartu. Okrem toho ponúka Orange k novým balíkom aj dotovaný 8-palcový tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo v cenách od 1 €.

Mobilný internet Štart so zdieľaním dát

Mobilný internet Klasik so zdieľaním dát

900 MB

6000 MB

Maximálna rýchlosť 14,4 Mbit/s/512 kbit/s (FUP 64/64 kbit/s)

Maximálna rýchlosť 42 Mbit/s /1,5 Mbit/s (FUP 64/64 kbit/s)

Neobmedzený prístup na Orangemail

Neobmedzený prístup na Orangemail, k Zákazníckej zóne a roaming Európa dáta

Mesačný poplatok: 12 €

Mesačný poplatok: 20 €

Orange v súvislosti so zdieľaním dát vyzdvihuje najmä flexibilitu pri používaní viacerých zariadení, ktoré zákazník môže využiť hlavne v oblastiach pokrytých 3G signálom. Ten je podľa údajov operátora momentálne dostupný na území, ktoré obýva viac ako 80% populácie.

Zdroj: tlačová správa Orange

21.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+