MojAndroid

Orange od 11. júla 2012 prináša ďalšiu novinku pre najnáročnejších zákazníkov, ktorá umožňuje naplno využívať telefón aj na komunikáciu so zahraničím, či už zo Slovenska alebo priamo na cestách za hranicami. Taktiež sprístupňuje najžiadanejšie a najnovšie modely mobilných telefónov za najlepšie ceny na trhu.

Balík Biznis Exkluzív Svet v sebe v rámci výhodného mesačného poplatku 99,99 eur zahŕňa nasledovné:

* volania do sveta sú limitované zoznamom 42 krajín – na volania do týchto krajín sa aplikuje štandardná cenníková cena
** po presiahnutí balíka nie sú dáta spoplatňované, dátový tok je spomalený na 16 kbit/s

Balík Biznis Exkluzív Svet, tak ako aj ostatné existujúce zvýhodnené WOW ponuky pre biznis zákazníkov (Biznis Štandard, Biznis Profi a Biznis Profi Svet) si môžu aktivovať za rovnakých podmienok aj rezidenční zákazníci. Podnikatelia k nim naviac získavajú aj nasledovné bezplatné doplnkové služby, ktoré ich komunikáciu ešte viac zvýhodnia:

  • exkluzívna starostlivosť
  • 10% zľava na telefóny
  • službu náhradný telefón

Zvýhodnené WOW ponuky obsahujú oproti základnej WOW ponuke 3 extra výhody: ceny vyskladaných služieb sú ešte výhodnejšie ako samostatne, obsahujú jednu bonusovú službu na 24 mesiacov zadarmo a na telefón zákazník získa atraktívnu zľavu navyše.

10.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+