MojAndroid

Služba BackupExpert prináša podľa Orangeu komplexnejšie a praktickejšie riešenie pre zálohovanie, zdieľanie a synchronizáciu firemných dát, než na aké boli dosiaľ zákazníci zvyknutí. Ide jednak o automatické ukladanie dát a zároveň zabezpečené zálohovanie. Automatické ukladanie znamená, že dáta sa ukladajú na server automaticky v čase, ktorý si nastaví zákazník podľa jeho individuálnych potrieb. Nie je potrebné žiadne zdĺhavé manuálne presúvanie dát. Zabezpečený je nielen dátový priestor na serveri, ale tiež tok dát na server. Všetky dáta sú ešte pred zaslaním na server šifrované a bezpečne uložené paralelne v dvoch dátových centrách, ktoré sú zabezpečené proti vstupu nepovolaných osôb či poškodeniu.

Zákazníci majú svoje dáta vždy aktualizované a synchronizované vo svojom počítači, tablete alebo smartfóne. Jedinou podmienkou je mať internetové pripojenie. Cloudové riešenie BackupExpert je dostupné v dvoch verziách: Basic – program so základnou funkcionalitou určený skôr pre podnikateľov – jednotlivcov a živnostníkov – a verzia Pro vybavená pokročilou funkcionalitou s možnosťou zálohovať väčší počet zariadení, ktorú viac ocenia firmy. V závislosti od toho, aký objem dát zákazník potrebuje bezpečne zálohovať, si môže zvoliť kapacitu svojho balíka dát.

BackupExpert Basic (na jedného používateľa 1 ks PC/notebook + neobmedzený počet mobilných zariadení a prístup z webu)

BackupExpert Basic

BackupExpert Pro (na jedného používateľa je tu možnosť mať zálohované viacero zariadení, prípadne je k dispozícii verzia bez obmedzení, pričom službu môžu využívať viacerí používatelia)

Backupexpert Pro

Zákazníci si nové cloudové riešenie BackupExpert môžu zakúpiť prostredníctvom portálu Cloud pre biznis www.cloudprebiznis.sk, s možnosťou vyskúšať si riešenie až na jeden mesiac zadarmo.

Zdroj: tlačová správa Orange

15.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+