MojAndroid

Anketa Orange Android Roka 2014, ktorá má pomôcť pri výbere tých najlepších Android zariadení, je v plnom prúde a vy môžete v nej hlasovať nielen cez web, ale aj prostredníctvom aplikácie. V ankete môžete vyhrať až štrtnásť cien. V prvom rade sú to to tie najlepšie zariadenia, ktoré si zvolíte v kategóriách TOP Android smartfón a Android tablet. To znamená, že máte šancu vyhrať 1x najlepší Android smartfón a 1x najlepší Android tablet, podľa výsledkov ankety. Vyhrať môžete aj 4x navigáciu Sygic a 4x Eset Mobile Security. Všetci, ktorí pozvú svojich známych a priateľov do ankety sa zaradia do žrebovania aj o 4x 4G tablet Prestigio. Stačí do ankety pozvať aspoň piatich ľudí. Ako na to si povieme nižšie.

hlasuj

Svoje šance na výhru môžete zvýšiť veľmi jednoducho. Po odoslaní a potvrdení svojho hlasovania, kliknete na odkaz z potvrdzujúceho e-mailu. Vo webovom prehliadači sa vám otvorí stránka, prostredníctvom ktorej môžete súťaž zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach alebo e-mailom.

Takto vyzerá potvrdzujúci e-mail, ktorý obdržíte po odoslaní hlasovania
Takto vyzerá potvrdzujúci e-mail, ktorý obdržíte po odoslaní hlasovania

Kliknite na ikonu vami preferovaného spôsobu a zvyšok je už len otázkou niekoľkých kliknutí. Ďalších priateľov môžete pozvať aj jednoduchým zaslaním odkazu, prostredníctvom ktorého búdú hlasovať na stránke anroidroka.sk.

Účet_-_Orange_Android_Roka_2014

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o tablety Prestigio musíte pozvať aspoň 5 priateľov, ktorý zahlasujú za najlepšie Android zariadenia na Slovensku. Koľkí vaši pozvanie prijali a prostredníctvom vášho linku zahlasovali zistíte na rovnakom odkaze, ktorý ste dostali pri odoslaní hlasovania. Stačí kliknúť.

Účet_1-_Orange_Android_Roka_2014

12.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+