MojAndroid

Pred pár dňami sme spolu s vami odštartovali jesennú časť Orange Android Roadshow 2017, tento raz vo Zvolene. Fotogalériu ste si mohli prezrieť už pred pár dňami a konečne prišiel čas na video. V ňom nám partneri odprezentovali nie len svoje dojmy z akcie, ale aj kopec produktov, ktoré si so sebou priniesli. Chceme však špeciálne poďakovať všetkým vám, ktorí ste nezaváhali a aj počas upršaného dňa ste zavítali za nami do Zvolena.

Poslednú tohtoročnú Roadshow organizujeme v Trnave a tešíme sa tam na vás v sobotu 26.11.2017. Viac informácií o nej získate na našom webe androidroadshow.sk.

O čom je Orange Android Roadshow?

Je to už siedmy rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im milión otázok. Nechýbajú súťaže o skvelé ceny počas celého dňa, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

14.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+