MojAndroid

Tento rok sme odštartovali v poradí už siedmy ročník populárnej akcie určenej nielen pre fanúšikov Androidu Orange Android Roadshow. Zatiaľ sme navštívili mestá  Košice a  Bratislavu, kde si mohli androidoví nadšenci vyskúšať aj novinky  od Orangeu. Ten  pre účastníkov Orange Android Roadshow pripravil možnosť vyskúšať si najnovšie vlajkové lode LG G6Samsung Galaxy S8, či Orange Dive 72, zároveň  aj množstvo užitočných služieb, ktoré uľahčujú život v digitálnej dobe. Pozrite si video a užite si atmosféru bratislavskej roadshow.

Už na jeseň, 23. septembra 2017, pripravujeme ďalšiu akciu, ktorá sa uskutoční v meste Zvolen. Vstup na akciu je zadarmo, pričom máte možnosť nielen zoznámiť sa s najnovšími vychytávkami zo sveta Androidu, ale aj vyhrať množstvo zaujímavých cien. Preto neváhajte a registrujte sa na Orange Android Roadshow už dnes!

registrovat sa

5.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+