MojAndroid

Stretnutie Android fanúšikov a technologických nadšencov začína už tento víkend. Príďte aj vy na ORANGE Android Roadshow 2014 v sobotu 26. apríla 2014 do Košíc (Hotel Double Tree by Hilton). Okrem zaujímavých aktivít a súťaží si budete môcť vyskúšať a vypočuť prezentácie partnerov akcie. Stále máte možnosť prihlásiť sa na akciu, účasť je zadarmo.

AndroidRoadshow2014-logo

Program Košice: sobota 26.apríl 2014

ORANGE Android Roadshow 2014 začne už túto sobotu v hoteli Double Tree by Hilton v Košiciach. Oficiálny začiatok je naplánovaný o desiatej hodine. Okrem množstva zábavy a zaujímavých cien sa môžete tešiť na bohatý program.  Dozviete sa všetko podstatné od výrobcov Android zariadení a Android aplikácií, ktoré si môžete nainštalovať. Povieme si niečo o bezpečnosti a dáme Vám niekoľko tipov, ako naplno využívať svoj ​​smartfón. O svoje skúsenosti sa prídu podeliť tí najskúsenejší z odboru. A navyše sa dozviete, čo pre Vás pripravujú poprední výrobcovia Android zariadenia. Otázky na telo dovolené :)

Aktuálny program nájdete aj na stránke AndroidRoadshow.sk/program:

AndroidRoadshow2014-KE-program

TOP Androidy vo vašich rukách

Tatra banka Google Glass
Android Roadshow 2014 Košice: Vyskúšajte si Google Glass s aplikáciou od Tatra banky

Tento ročník bude zase o niečo zaujímavejší ako minulé roky. Pripravili sme nové súťaže, oslovili stabilných ale aj nových partnerov.  Jedno však ostáva rovnaké. Naživo si budete môcť vyskúšať všetky Android novinky vo svojich rukách. Za všetky spomenieme tieto TOP novinky: slúchadlá Creative, HTC One (M8), Lenovo Yoga Tablet, Sony Xperia Z1 Compact, Samsung Galaxy S5, Google Glass a ďalšie vychytávky.

Android Roadshow 2014 obrazok

 

Prvé stretnutie v Košiciach a výhry pre vás

Východ Slovenska je užtradične  naša obľúbená zastávka. Aj tento rok začneme v meste Košice, stretneme sa už v sobotu 26.apríla 2014 v hoteli Double Tree by Hilton. Akcia začne ráno o 10-tej hodine a predpokladaný koniec plánujeme poobede okolo 15-tej hodine, kedy vyžrebujeme výhercov zariadení. Hráme skutočne o exkluzívne TOP modely: HTC One (M8), Samsung Galaxy S5, Sony Xperia Z1 Compact a 10x navigácia Sygic. A to nie je všetko. Náš partner Peugeot venuje Auto roka 2014 – nový Peugeot 308 na víkend s plnou nádržou jednému z vás. Navyše pre najšikovnejších budeme mať pripravený Energy drink TIGER a sladké prekvapenie. Tieto skvelé ceny budeme rozdávať v každom meste! 

Android Roadshow 2014: výhry pre čitateľov
Android Roadshow 2014: výhry pre čitateľov

Registrácia je zadarmo

Ak vás zaujímajú technologické novinky, chcete vidieť a vyskúšať si naživo to najlepšie, čo výrobcovia s Androidom vyrobili pre tento rok, určite príďte na Android Roadshow 2014. Registrácia a aj vstup na akciu je stále zadarmo. Prihláste sa na stránke AndroidRoadshow.sk ešte dnes. Tešíme sa na všetkých.

Kde sa stretneme? Môžeme aj vo vašom meste

Prvé stretnutia Android Roadshow 2014 už máme naplánované. Už teraz poznáme presné miesta a termíny akcií, ktoré sa uskutočnia v Bratislave a Žiline. Ak ste z týchto miest alebo ich okolia, už teraz sa môžete zadarmo prihlásiť. Presné termíny sú:

  • Košice – hotel Double Tree by Hilton – sobota 26.apríla 2014
  • Žilina – hotel Holiday Inn – sobota 31.máj 2014
  • Bratislava – hotel Double Tree by Hilton – sobota 14.júna 2014

A kde prídeme na jeseň? Tieto mestá ešte stále vyberáme a rozhodnúť môžete aj vy. Spustili sme hlasovanie, do ktorého sa stále môžete zapojiť. Pomôžte nám vybrať ďalšie mestá, v ktorých sa bude konať Android Roadshow 2014. A možno sa práve stretneme aj vo vašom meste :-)

Tešíme sa na všetkých čitateľov a Android fanúšikov.

Redakcia portálu MojAndroid.sk a partneri Android Roadshow 2014

Partneri akcie

Android Roadshow 2014: partneri akcie

 

 

22.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+