MojAndroid

Tak a je to tu! Už túto sobotu sa my a naši partneri s vami stretnú na Orange Android Roadshow v Trnave. Akciu odštartujeme už o 10:00 krátkym príhovorom zakladateľa a šéfredaktora portálu MojAndroid.sk, ktorý vám v krátkosti predstaví program akcie. Následne sa vrhneme na predstavenie produktového portfólia spoločnosti Lenovo.

plan-priestorov-tt
Plán priestorov akcie

Orange Android Roadshow v Trnave prinesie so sebou zaujímavé zariadenia a prednášky našich partnerov. Chýbať nebudú Creative, HTC, Huawei, Lenovo, Samsung, Sony, Tatra banka a ďalší. Generálnym partnerom akcie je Orange. Tešiť sa môžete na najnovšie zariadenia všetkých menovaných spoločností, vrátane HTC 10, Huawei P9, Huawei Mate 9, smartfónov Moto Z, Moto Z Play, či horúcej novinky Yoga Book a ďalších zariadení od Lenova. Vyskúšať budete môcť aj novinky od Creative a Samsungu a svoje inovácie vám zas predstaví Tatra Banka.

registrovat sa

htc vive

Po krátkej prestávke nastúpi na pódium Peter Makai z Huawei a hneď po obede, príde na rad Marek Pažický zo Samsungu, ktorý prezradí všetky detaily o vlajkových lodiach Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge. Následovať bude opäť prednáška Lenova, ktorá sa ale tentokrát zameria na zariadenia Moto. Z úst Jána Holka si zas vypočujete, čo je nové zo sveta zariadení Creative,  no a úplne nakoniec, sa môžete tešiť aj na vyžrebovanie súťaže o Huawei P9, navigácie Sygic či jazdu na elektromobile VW e-UP.

program_-_orange_android_roadshow_2016

Virtuálna realita a elektro auto

Priamo na akcii si budete môcť vyskúšať aj virtuálnu realitu HTC Vive, Microsoft Hololens a zajazdiť si na elektromobile VW e-UP, ktorý donesie spoločnosť Greenway.

Máte sa teda na čo tešiť a k videniu bude toho skutočne veľa. Vstup na akciu je samozrejme zdarma, musíte sa však registrovať. Spraviť tak môžete na stránke AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

23.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+