MojAndroid

Orange Android Roadshow v Bratislave bude hostiť aj automobily spoločnosti Peugeot. Tie si budete môcť vyskúšať už túto sobotu v hoteli Grand Hotel Pressburg. Pred hotelom nájdete zaparkovanú novinku Peugeot 3008 s čerstvým titulom EURÓPSKE AUTO ROKA a obľúbený Peugeot 2008. Na prvom menovanom vás v prípade záujmu aj odvezieme. Stačí sa zaregistrovať a prísť na akciu.

registrovat sa

Nový Peugeot 3008 – Európske auto roka

Nový Peugeot 3008 už na prvý pohľad jednoznačne patrí do kategórie SUV a doslova zo seba vyžaruje inovácie. Prináša rovnováhu medzi aerodynamicky čistými krivkami a robustnosťou SUV. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom s jedinečným riešením miesta vodiča – Peugeot i-cockpit . Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami. K tomu pridáva reálne úsporné motory a novú automatickú 6-stupňovú prevodovku.

Nový Peugeot 3008 bol zvolený odbornou porotou zloženou z 58 európskych novinárov ako Európske auto roka 2017. Porota ocenila najmä štýl, dizajn interiéru a výkon. Toto prestížne ocenenie sa pridalo k predchádzajúcim dvadsiatim, ktoré už tento model na svete doteraz získal. Ocenenie Auto roka sa udeľuje od roku 1964 a je najprestížnejším ocenením svojho druhu v Európe.

Značka Peugeot pripravila možnosť spoznať nové SUV PEUGEOT 3008 z 360° priamo na Roadshow. Prostredníctvom virtuálnej reality Samsung Gear VR si vyskúšate nový Peugeot 3008 cez osem zážitkov.

Peugeot 3008 na víkend

Na Orange Android Roadshow môžete vyhrať aj Peugeot 3008 na víkend. Stačí ak budete prítomní v sále a my vás vyžrebujeme. Jednou z hlavných cien, ktoré budete môcť na Orange Android Roadshow v Bratislave vyhrať, je aj nový Huawei P10. Ten si domov odnesie jeden z vás. Podobne vyžrebujeme aj 2X Sony Xperiu E5 a HTC U Play. Zároveň vyhlásime aj výhercov súťaže o robotických pomocníkov iRobot Braava Jet 240 a iRobot Roomba 966, ktorá prebieha na webe mojandroid.sk. Okrem toho čaká na účastníkov aj smartfón Neffos X1 od TP-LINK, 10x navigácia Sygic a ďalšie výhry.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017, čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

15.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+