MojAndroid

Aké to je nechať domáce práce na inteligentných pomocníkoch sa dozviete a vyskúšate na ďalšej Orange Android Roadshow. Už 20. mája zavíta do Bratislavy spoločnosť iRobot, ktorá sa špecializuje práve na výrobu robotov, ktorý za vás dokážu povysávať alebo vyčistiť podlahu. O tom ako fungujú a čo všetko dokážu zistíte na Orange Android Roadshow. Stačí sa zaregistrovať a prísť, vstup na akciu je bezplatný.

registrovat sa

Príďte si vyskúšať iRobot

iRobot je svetovým lídrom vo výrobe robotov do domácnosti. Celosvetovo predala spoločnosť už 15 miliónov robotov po celom svete, z toho za rok 2016 viac ako 10-tisíc u nás na Slovensku. Od začiatku distribúcie na slovenský trh už vyše 55 000 robotov. Vo svojom portfóliu má tiež viac ako 1 000 vlastných patentov.

iRobot má vo svojom portfóliu niekoľko modelov robotických vysávačov Roomba, a to konkrétne od série 600 až po najvyššiu sériu 900. Každá zo série ponúka používateľovi iný komfort vysávania a odlišuje sa svojou cenou, výbavou a funkciami.  Lacnejší model s označením Roomba 966 má podobné funkcie ako Roomba 980, dokonca mu nechýba ani možnosť ovládania cez WiFi a internet. Okrem robotických vysávačov má ako jediná značka na trhu v ponuke aj robotické mopy, akým je napríklad aj iRobot Braava Jet 240.

Vyhrajte iRobot Roomba 966 alebo Braava Jet 240

Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak sa kreatívne odfotíte pri tom, ako vysávate alebo pracujete s mopom u vás doma a fotografiu potom nahráte k nám na web Fotománie. Fotografiu môžete nahrať hneď po registrácii, pričom pri jej nahrávaní je dôležité, aby ste zo zoznamu kategórií vybrali iRobot Braava Jet mopovanie alebo iRobot Roomba vysávač, podľa toho, akú činnosť na zábere vykonávate. V každej kategórii potom vyžrebujeme jedného víťaza zariadení iRobot Roomba 966 a iRobot Braava Jet 240, a to priamo na bratislavskej akcii Orange Android Roadshow.

Odvezte sa zadarmo s HOPIN

Každý jeden účastník akcie sa na miesto konania Android Roadshow môže nechať odviesť taxíkom úplne zadarmo. Noví používatelia aplikácie Hopin získajú po použití PROMO kódu Roadshow007_new kredit vo výške 7 eur. Verným hopiňákom pribudnú na účet 4 eurá – stačí zadať PROMO kód Roadshow007.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

14.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+