MojAndroid

Už zajtra sa spolu stretneme na  Orange Android Roadshow v Banskej Bystrici, kde sme si pre vás pripravili veľa noviniek. Najnovšie si budete môcť vyskúšať nielen smartfóny od Lenova či Huawei, ale aj si vyskúšať a zažiť virtuálnu realitu s HTC Vive alebo si zajazdiť na elektromobile Nissan Leaf, ktorý môže jeden z vás dokonca vyhrať aj na víkend. Okrem toho sme si pre vás pripravili aj ďalšie súťaže a ako bonus, crashtest odolného smartfónu CAT S30.

CAT S30(1)

CAT S30 ponúka nielen ochranné puzdro, ale tiež materiál odolný voči mechanickému poškodeniu. Telefón spĺňa podmienky stupňa krytia IP68, ktorý mu zaručuje ochranu voči vode aj prachu. Okrem toho disponuje certifikáciou Mil SPEC 810G. Tá sa uďeľuje smartfónom, ktoré spĺňajú prísne podmienky odolnosti, napríklad voči vysokým a nízkym teplotám, pádom na zem, či vlhkosti, pliesňam, soľnej hmle, hrdzi a podobne. My odolnosť CAT S30 podrobíme testu priamo na akcii. Ak máte nápad, čo všetko by sme s ním mali vyskúšať, napíšte nám ho do komentárov pod článkom. Nižšie môžete vidieť video z crash testu v Bratislave.

Nezabúdajte, že ďalšia Orange Android Roadshow začína už zajtra o 10:00 hod v hoteli Dixon. Registrácia na akciu je bezplatná a otvorená je pre všetkých. Stačí sa zaregistrovať a prísť na akciu, na ktorej máte navyše možnosť získať zaujímavé výhry. Okrem iných aj 3 smartfóny od Huawei či Xiaomi Mi4. Z účastníkov navyše vyžrebujeme aj jedného šťastlivca, ktorý si bude môcť užiť Nissan Leaf na celý víkend. Tešíme sa na vás!

registrovat sa

23.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+