MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 na jeseň pokračuje! Po stretnutiach v Košiciach a Bratislave tentokrát zavítame na stred Slovenska. Už 23. septembra sa stretneme v Hoteli Tenis vo Zvolene, kde na vás znovu čakajú technologické novinky a prednášky, ale aj rôzne hodnotné ceny. Do Zvolena zavíta aj spoločnosť Samsung, ktorá tu okrem iných produktov ukáže a predstaví horúcu novinku – Samsung Galaxy Note 8.

Samsung Galaxy Note 8: Väčší displej, ešte lepšie funkcie

Samsung Galaxy Note 8 je tým najlepším, čo spoločnosť Samsung kedy predstavila. Pokračuje v šľapajách vlajkových lodí S8 a S8+ a prináša zahnutý displej s minimálnym rámikom. Tentokrát má obrazovka veľkosť až 6,3″ a rozlíšenie 2960 x 1440 pixelov, no napriek minimálnemu rámiku nemuselo narásť telo telefónu.

Srdcom zariadenia je čip Exynos 8895 Octa, ktorému sekunduje až 6 GB RAM a 64/128/256 GB vnútornej pamäte. Note 8 poteší aj stylusom S Pen, ktorý je teraz ešte lepší a ponúka zaujímavé nové funkcie. Veľký displej zasa využijete vďaka funkcii párovania aplikácií, ktoré potom môžete spustiť v režime split-screen naraz a nemusíte ich vždy spúsťať postupne.

Veľkou novinkou je aj duálny fotoaparát, ktorý ponúkne kreatívnu prácu s efektom rozmazaného pozadia najmä pri fotografovaní portrétov. Samsung Galaxy Note 8 je tiež úplne prvým smartfónom na svete, ktorý ponúka duálnu optickú stabilizáciu. Vďaka tomu je možné dosiahnuť ešte lepšie výsledky v horšom osvetlení či pri natáčaní videa.

Ďalšie novinky Samsung

Na Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene si tiež budete môcť vyskúšať súčasnú generáciu vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+ a naživo si ich porovnať s novým Note 8. V prednáške Samsung ukáže všetky funkcie nového Note 8, ktoré si potom budete môcť aj naživo vyskúšať na stánku výrobcu.

Registrácia a vstup zadarmo

Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa potom stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom.

registrovat sa

13.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+