MojAndroid

Ak ste fanúšiom moderných technológií a žijete v okolí Zvolena, mali by ste zbystriť vašu pozornosť. Už túto sobotu, 23. septembra, totižto do vášho mesta zavíta putovná akcia Orange Android Roadshow 2017. V hoteli Tenis si budete môcť prezrieť smartfónové novinky, vyskúšať si virtuálnu realitu, ale aj vyhrať naozaj zaujímavé ceny! Popri tom všetkom máme pre vás pripravené aj zaujímavé prednášky o novinkách od našich partnerov. Pozrite si kompletný program.

Od 10:15 bude pre vás pripravená prezentácia týkajúca sa smartfónových noviniek Moto, po ktorej bude svoje produkty a služby prezentovať spoločnosť Huawei. Ešte pred obedom si budete môcť vychutnať aj pohľad na smartfóny Neffos od TP-Link. Poobede bude program pokračovať prezentáciou spoločnosti Samsung, ktorá sa bude venovať modelom Galaxy Note 8 a Gear Fit 2. Po nej nasleduje ukážka tabletov Lenovo. K slovu sa dostane aj spoločnosť Sony, ktorá predstaví svoje smartfóny s Androidom 8.0 a chýbať nebude ani losovanie o hodnotné ceny, ktoré je v pláne o 15:00.

Registrácia aj vstup ZADARMO

Ak vás zaujali témy prednášok a zariadenia, ktoré budú obsahom týchto prezentácií, tak stačí, aby ste sa bezplatne zaregistrovali na webe AndroidRoadshow.sk a prišli do hotela Tenis už túto sobotu, 23. septembra o 9:30 hod. Okrem zaujímavých prednášok na vás čakajú aj stánky našich partnerov Tatra bankaHuawei, LenovoSamsung, Sony, Neffos, ale aj VRBB (Virtuálna realita Banská Bystrica).

– Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis! 

20.9.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+