MojAndroid
Inzercia 22.9.2017

Už túto sobotu, 23. septembra sa stretneme na ďalšej Orange Android Roadshow 2017. Tentokrát bude miestom stretnutia Hotel Tenis vo Zvolene, kde sa na vás okrem iných partnerov teší aj Peugeot. Ten vám ukáže Auto roka SUV Peugeot 3008, ako aj horúcu novinku nový Peugeot 308.

SUV Peugeot 3008: Európske auto roka

Nový Peugeot 3008 už na prvý pohľad jednoznačne patrí do kategórie SUV a doslova  vyžaruje inovácie. Prináša rovnováhu medzi aerodynamicky čistými krivkami a robustnosťou SUV. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom s jedinečným riešením miesta vodiča – Peugeot i-cockpit. Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami. K tomu pridáva reálne úsporné motory a novú automatickú 6-stupňovú prevodovku.

Náš tip
Peugeot 3008: Európske auto roka 2017 | TEST

Nový Peugeot 3008 bol zvolený odbornou porotou zloženou z 58 európskych novinárov ako Európske auto roka 2017. Porota ocenila najmä štýl, dizajn interiéru a výkon. Toto prestížne ocenenie sa pridalo k predchádzajúcim dvadsiatim, ktoré už tento model doteraz vo svete získal. Ocenenie Auto roka sa udeľuje od roku 1964 a je najprestížnejším ocenením svojho druhu v Európe.

Nový Peugeot 308

Nový Peugeot 308 je lepší než kedykoľvek predtým. Aj tu nájdeme moderný dizajn interiéru i-Cockpit, ktorý kladie dôraz na to, aby ste mali všetky ovládacie prvky pod kontrolou a zároveň mali dokonalý výhľad na cestu a všetky potrebné ukazovatele v interiéri. Nový facelift prináša atraktívne dizajnové zmeny karosérie, agresívnejšie prvky a celkovo modernejší vzhľad, ktorý priťahuje pohľady okoloidúcich.

Okrem nového dizajnu poteší aj vylepšený infotainment systém, ktorého centrom je veľká 9,7″ dotyková obrazovka s responzívnosťou na úrovni smartfónov. Ovládanie všetkých prvkov infotainment systému, vrátane dôležitých nastavení klimatizácie a auta tak bude pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým.

Vyhrajte Európske auto roka na víkend

SUV Peugeot 3008 si budete môcť obzrieť a vyskúšať, ale aj vyhrať ho na víkend. Vďaka spoločnosti Peugeot si jeden z návštevníkov Orange Android Roadshow 2017 vo Zvolene bude môcť vyskúšať Európske auto roka aj doma, povoziť v ňom svojich blízkych a zažiť jazdu roka na vlastnej koži. Bližšie informácie o súťaži sa dozviete priamo počas akcie vo Zvolene.

Registrácia aj vstup zadarmo!

Aby ste si mohli vyskúšať všetky novinky od spoločnosti Peugeot stačí, aby ste sa bezplatne zaregistrovali na webe AndroidRoadshow.sk a prišli už túto sobotu, 23. septembra do hotela Tenis vo Zvolene. Registrácia aj vstup sú bezplatné a navyše môžete vyhrať aj naozaj zaujímavé ceny!

– Vidíme sa už túto sobotu, 23. septembra 2017 vo zvolenskom hoteli Tenis! 

22.9.2017
 • Július Kulich

  Nič sme neskúšali, iba videli.

  • pista

   skusobne jazdy boli, som niekoho videl odchadzat na 3008. mozno sa stacilo viac zaujimat. :)

   • Július Kulich

    alebo viac spropagovať

  • Uskutocnilo sa hned niekolko jazd, prihlasovalo sa na registracii pri vstupe :) Odviest sa mohol kazdy, kto mal zaujem :) Nabuduce skusime viac spropagovat, no popravde ovela viac jazd by sme uz ani nestihli, auto bolo vytazene na 100 % :)

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+