MojAndroid

Tento ročník Orange Android Roadshow 2017 sme spolu s vami uzavreli v Trnave. Fotogalériu ste si mohli prezrieť hneď po akcii a teraz máme pre vás konečne aj video. V ňom nám partneri akcie odprezentovali svoje dojmy z akcie i svoje najnovšie produkty, ktoré si so sebou priniesli do Trnavy. Zároveň, vďaka  patrí všetkým vám, ktorí ste v sobotu 25.novembra strávili v Trnave spolu s nami.

O čom je Orange Android Roadshow?

Je to už siedmy rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im milión otázok. Nechýbajú súťaže o skvelé ceny počas celého dňa, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+