MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 končí svoju púť v Trnave. Stretneme sa už najbližšiu sobotu, 25. novembra v hoteli Holiday Inn. A okrem stánkov plných zaujímavých produktov sa samozrejme môžete tešiť aj na pestrý program plný prednášok od našich partnerov! A nebude chýbať ani horúca novinka v redakcii – Google Pixel 2.

Program | Orange Android Roadshow 2017 Trnava

Dvere hotela Holiday Inn v Trnave sa otvárajú o 9:30 ráno. Program samotnej Orange Android Roadshow 2017 v Trnave začína o 10:00 hod našim slávnostným otvorením. O 15 minút neskôr sa na pódiu predstaví Marek Tóth z Lenova, ktorý vám predstaví Motorolu moto x4smartfónové novinky Motorola z IFA. O 11-tej sa môžete tešiť na prednášku spoločnosti Neffos (TP-Link), kde vám Radek Hadraba povie niečo viac o ich smartfónoch. O 11:30 príde na rad prednáška spoločnosti Huawei, ktorá vám naživo predstaví Huawei Mate 10 Pro a ďalšie produkty zo svojho portfólia. Na stánku redakcie MojAndroid okrem iných značiek nájdete aj Samsung Galaxy Note 8, Galaxy S8 a Google Pixel 2.

Náš tip
Orange Android Roadshow 2017: Tento rok finišujeme v Trnave!

Po obednej prestávke si na svoje prídu fanúšikovia spoločnosti Sony, pretože Rasťo Medveď predstaví modely Sony Xperia XZ1 a XZ1 COmpact s Androidom 8.0.  O 13:30 bude pódium patriť opäť spoločnosti Lenovo, ktorá vám tentokrát priblíži svoje Yoga tablety z IFA 2017. Veľmi zaujímavou bude aj prednáška o 14:15, ktorá bude hovoriť o E-Life, teda živote s elektrickými pomocníkmi Ninebot a Segway. Vyvrcholením je žrebovanie vecných cien a zaujímavých výhier, ktoré sa uskutoční o 15:00.

Počas celého dňa budú pre vás dostupné stánky partnerov, na ktorých si budete môcť vyskúšať všetky spomínané produkty. Okrem toho sa môžete previesť aj na kolobežkách Ninebot a Segway, ako aj na aute roka 2017 – Peugeot 3008. Stačí sa bezplatne zaregistrovať a prísť už túto sobotu, 25. novembra do trnavského hotela Holiday Inn.

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Len osoby, ktoré sa fyzicky zúčastnia Orange Android Roadshow 2017 v Trnave a budú na mieste počas celého dňa môžu vyhrať zaujímavé vecné ceny. Vidíme sa v sobotu v Trnave!

20.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+