MojAndroid

Orange Android Roadshow 2017 končí svoju púť v Trnave. Stretneme sa v sobotu, 25. novembra v hoteli Holiday Inn. Po návšteve stredného Slovenska sa znovu vraciame na západ, kde vás okrem iného čaká aj stánok spoločnosti E-LIFE. Ten bude cieľom vašej zvedavosti nielen kvôli rôznorodosti vystavených produktov, ale aj kvôli výhram, ktoré si pre vás E-LIFE pripravil.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ninebot by Segway KickScooter a ďalšie vychytávky

Stánok spoločnosti E-LIFE nebude patriť medzi tie statické, čo vyplýva už z portfólia tejto spoločnosti. Do Trnavy prídu fanúšikom moderných technológií ukázať najnovšie produkty zo svojej dielne. Menovite to sú elektrické kolobežky Ninebot by Segway, a to vo verzii KickScooter ES1, KickScooter ES2, či miniatúrny Ninebot by Segway miniPRO. Priaznivcov elektronických premiestňovadiel však rozhodne zaujme aj ďalší z modelov – Segway miniLITE.

Prednáška o e-živote

Okrem vystavených produktov sa návštevníci Orange Android Roadshow 2017 v Trnave môžu tešiť aj na prednášku spoločnosti E-LIFE, ktorá bude hovoriť o svete moderného pohybu. Prednášajúci Roman Dvorščák vysvetlí, ako sa postupne menia možnosti pohybovania sa najmä v mestách a v blízkom okolí vášho domova a predstaví vám aj produkty spoločnosti Segway. Rozhodne sa teda máte na čo tešiť!

Zaujímavé výhry

Všetci, ktorí sa zúčastnia Orange Android Roadshow 2017 v Trnave a splnia podmienky súťaženia so spoločnosťou E-LIFE, sa dostanú do žrebovania o vecné ceny. Tými budú v tomto prípade peňažné poukážky na zľavu 50, 60 a 70 EUR pri nákupe produktov Segway v oficiálnom e-shope. Traja z vás tak odídu domov s peknou cenou a motiváciou na kúpu zaujímavých Segway produktov.

Registrácia a vstup zadarmo

Neváhajte a zaregistrujte sa na Orange Android Roadshow 2017 v Trnave už dnes. Registrácia a vstup na akciu je aj tento rok zadarmo! Stačí ak sa prihlásite na webe Android Roadshow 2017 čím potvrdíte svoju účasť. Na akcii sa stačí preukázať vstupenkou, ktorú obdržíte po registrácii e-mailom. Ako vždy, aj teraz registráciou potvrdíte svoju prítomnosť a tým aj účasť v žrebovaní. V tom môžete vyhrať niektorú z hodnotných cien a počas celého trvania akcie sa môžete zapojiť do súťaží, v ktorých môžete vyhrať ďalšie atraktívne darčeky od našich partnerov.

15.11.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+