MojAndroid

Posledná Orange Android Roadshow v tomto roku sa konala v Trnave v sobotu 26.11.2016. Boli ste tam? Potom sa možno uvidíte vo videu :) A ak ste chýbali, tak si aspoň pozrite, čo všetko si pre vás partneri nášho podujatia pripravili. Okrem zábavných okuliarov s rozšírenou realitou HoloLens sme prezentovali aj virtuálnu realitu HTC Vive a perfektnú náladu zaručilo aj kanoe s virtuálnou realitou. To všetko korunovali prednášky priamo od slovenských zastupiteľov jednotlivých značiek. V Trnave sme s vami zakončili naše tohtoročné cestovanie po Slovensku, v rámci ktorého sme navštívili už aj Bratislavu, Košice, Banskú Bystricu. Každý rok sa mestá snažíme trochu obmieňať, takže sa nechajte prekvapiť, kam sa poberieme budúci rok.

O čom presnejšie je celá Orange Android Roadshow?

Je to už šiesty rok, čo s naším MojAndroid-tímom cestujeme za vami po Slovensku. A ako vždy na Orange Android Roadshow, partneri podujatia tu majú so sebou svoje produkty a služby. Ponúkajú vám tak možnosť pozrieť si všetky zariadenia zblízka, vyskúšať si ich a položiť im kopec otázok. Nechýbajú tu súťaže o skvelé ceny, ale aj množstvo pútavých prednášok na aktuálne mobilno-technologické témy. Viac sa dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+