MojAndroid

Už zajtra sa na akcii Orange Android Roadshow 2015 vo Zvolene v priestoroch hotela Tenis stretnú fanúšikovia mobilných zariadení a technológií všeobecne. Návštevníci si budú môcť vyskúšať najväčšie novinky Android smartfónov, tabletov, príslušenstva a najnovších technológií zo segmentu mobilných zariadení. Chýbať nebudú ani exkluzívne novinky, ako Nexus 5X alebo najnovšie hodinky Moto 360 II. Využite poslednú príležitosť a registrujte sa zadarmo na stránke www.AndroidRoadshow.sk.

registrovat sa

Program vo Zvolene:

program vo zvolene

Každý účastník má šancu vyhrať skvelé ceny

Každý účastník žilinskej Orange Android Roadshow 2015 získa bezplatne časopis Android Magazín. Po predstavení noviniek sa budú po prednáškach žrebovať výhercovia atraktívnych cien. Hrá sa už tradične o 10 navigácií Sygic, či smartfón Acer Liquid Z330 a Caterpilar CAT S50. Volkswagen venuje jednému výhercovi najnovší Passat na týždeň s plnou nádržou.

výhry

Zdroj: tlačová správa

23.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+